Jump to content
rulemaker

Предизвиквам teror1sta

Recommended Posts

Та понеже на колегата колата му била най-бързата д-серия искам да я замеря с мойта бавна сток д16у7-ца. Условията са Старт от място до макс скорост в продължение на 30км. Страрта може да се осъществи от отбивката преди Пазарджик в посока Пловдив или София (без значение). Ако падна плащам бензина на колегата, ако бия си трие профила от форума.Срок на валидност от вторник 15.02.2011 до сряда 16.02.2011, след това няма как да се състои старта, а и няма смисъл да се протака във времето, защото е ясно че е направил ПАК, повтарям ПАК дрис.

  • Нагоре 1
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Директно ти го казвам по следния начин: ако си мислиш, че ще карам с макс скорост по нашите пътища повече от някаква малка отсечка (за теб знам, че това е непостижимо, защото ти е спряла колата) жестоко се лъжеш. Ти като искаш върви си прави експерименти ако щеш и 100км ! Като си ербаб и до сега всички ти твърдения бяха, че си по бърз от мен без значение дали 400м или писта. Заповядай на тези дисциплини НА БЕЗОПАСЕН ЗА другите и МЕН (за теб не ми дреме) терен и нямаш грижи. Ще ти покажа колко си се отнесъл от истината ;) Ще ме извениш че ти ползвам темата да направя едно предизвикателство към всички турбини дето ми са имат за много бързи: Предизвиквам всички турбини на едно състезание от място до минаване на околосведско пътешествие. Като сте толкова бързи заставайте на чертата. Значи това може да се направи примерно България, после ще караме към Руминия, От там хващаме къра към Италия, Испания, Портогалия. Там мисля да хванем един ферибот да се метнем отатък океана ..... :D :D :D :D :D
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте НС 2011 на пистата ще е безопасно и ще има свидетели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, съдейки по гласовете от анкетата за Националната, тя ще бъде на Калояново. Там ще може да се направи тайм атак и да се види кой кого.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаха той няма да дойде.... като го знаем целия форум какъв е .....;) и в Панагюрище да е .......:)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) поредното дрис. Казвай ако има около Габрово къде да се организира такъв старт да идвам и да ти давам бинокъла, не ми пречи да дойда аз, не искам и пари (освен за бензина ;) ), просто си триеш профила и напускаш форума. А за околосветско или каквото и да е не се надъхвай, първо защото нямаш финансовата възможност да си го позволиш (аз също я нямам), а и ръждата няма да успее да се справи.Таа, ако за пореден път се отказваш от старт, ще те помоля да не коментираш колата ми (която явно е по-бърза от твойта, която пък сигурно ускорява по-бързо от мойта).п.п. Ако трактористчето пак се откаже от старт някой мод да заключи темата. Може и малко да се поразчисти от спамерчетата.п.п.2. Кало, на Калояново няма как да поддъраме максимална скорост, освен ако не е на 1-ва или 2-ра, та не става там.
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната простотия в форума чета и не мога да повярвам старт 30км направо ме уби да си триел профила колегата и тн тва са пълни детинщини нали уж сме от един отбор в тоя форум постоянно пишки се мерят а и не мога да повярвам че с купе 6та генерация което си е тежичко се навиваш пари да слагаш на олекотената и разпилена кола на терориста която си е подготвена за драг.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ReSPecT , kолата ми нито е олекотена, нито е подготвена за драг :D (драга за мен е доста тъпа/скучна дисциплина)

 

Смешко, не мисля да повтарям. Ти ако искаш си карай и 100 км с максимална. Аз такива смехории и безмозъчни гонки няма да правя. Казах ти ако искаш най-дългата дистанция дето ще се пусна е няма километър (не повече от 200 км/ч), на път с 2 платна в едната посока и т.н. Ти ако искаш върви си карай и в гората на максимална, все ми е тая :)

 

Това че имам повече акъл от теб и не съм тъпак да кара с над 200 по пътищата може и да значи че колата ми е бавна .. не знам. Както искаш си го тълкувай боли ме ** за теб и за това какво мислиш ;):D

Редактирано от Stefan Milev
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че приятелката ми (която нищо не разбира от коли и гонки), тука се оправя понеже след малко ще излизаме, облича се, гримира, не знам какво още. Та докато тя се оправя, тука й го прочетох това за гонката от място до максимална в продължение на 30км и си изпусна очната линия от смях ;) Вдигаш летвата, започваш да забавляваш хора и извън нашите среди :) Очаквам скоро да изтърсиш нещо, което да разсмее и баба ми

Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз диколкто знам на Теро 4та генерация насмита Б16ки и Б18ки :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ReSPecT , kолата ми нито е олекотена, нито е подготвена за драг :D (драга за мен е доста тъпа/скучна дисциплина)

 

Смешко, не мисля да повтарям. Ти ако искаш си карай и 100 км с максимална. Аз такива смехории и безмозъчни гонки няма да правя. Казах ти ако искаш най-дългата дистанция дето ще се пусна е няма километър (не повече от 200 км/ч), на път с 2 платна в едната посока и т.н. Ти ако искаш върви си карай и в гората на максимална, все ми е тая :)

 

Това че имам повече акъл от теб и не съм тъпак да кара с над 200 по пътищата може и да значи че колата ми е бавна .. не знам. Както искаш си го тълкувай боли ме УЯ за теб и за това какво мислиш ;):D

 

Извинявам се ако съм обидил някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз диколкто знам на Теро 4та генерация насмита Б16ки и Б18ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфи са тия дисциплини 30км на макс скоркст? Endurance race ли е ? Скоро май ще има а-ла-льо-ман гонки в България :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не виждам нищо сериозно в тази тема.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да се запиша за околосветското състезание , докъдето стигна.Нямам турбо , но ще помоля някой да ми услужи (ще го монтирам в багажника). :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...