Jump to content
Collector

Търся картинки от дъвки Турбо

Recommended Posts

Здравейте, търся картинките от 1 до 50 номер( за ето тези става въпрос

) Предлагам между 20 и 30 лв. за бройка, в зависимост от състоянието. Ако някой има и иска да продава, моля свържете се с мен на е-mail wrapper@abv.bg.Поздрави!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като по малък имах адски много,но.. какво стана с тях не се сещам !!!

Редактирано от Two

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ти се занимава, потърси ги и ако евентуално имаш някои измежду първите 50, драсни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желязко, на него му трябват оригиналните, изглежда ги колекционира.. пак си прекалил с ракията !!!

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 51 нататък интересуват ли те ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно човека търси оригиналите. Тая вечер смених ракията с вино. Не е добре тая работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както спомена колегата, трябват ми оригиналните картинки. Fedayn, от 51 нагоре ги имам всичките, но все пак ако някой прояви интерес, ще те имам предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите данните им са на турски, маи не са оригинални обаче имам доста половината са още от баща ми като е бил малък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бях малък дришльо ги събирах....Имам и още пазя почти цялата колекция...липсват ми само около 50-тина броя !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да ги продавам щото преди няколко години ми даваха 10лв за една сега по 20лв по-натам ще станат още по скъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си решаваш колега, аз повече от 30 лв. за запазена бройка не мога да си позволя да дам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност като се замислиш за икономическото положение на страната в момента, 30лв за парче хартийка 5 на 2.5 см (образно казано) са си доста пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама като помислиш ,че ще стават по скъпи с годините като например беизболните картички които стигат до хиляди долари за една си е добър стимул.Картинките може и да не стигнат тази цена ,но след 20години може и да станат по 100лв за една.А едно време бяха по 5стотинки дъвката!!!

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, човек решава според приоритетите. Аз например, ако имам 10 такива картинки за които биха ми дали 300лв а нямам пари да си подновя каското, не бих се замислил !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси картинките, дайте да ги пренапечатаме и да ги пускаме в ибей :) Щом ся са по 30лв и то в България, след 5-10 години сигурно ще може да им се вземат 50-60 евра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така си е ще стават все по скъпи,защото имат колекционерска стоиност която се увиличава от факта ,че тези дъвки вече не се продават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като малък ги бях събрал всичките и в интерес на истената до преди 2 години ги пазех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 3 кутии (кутии от самите дъвки Турбо), ще се поразровя, когато имам време :)

Редактирано от PARUSHEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току - що търсих, но без успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, здраве да е. Благодаря все пак за положеното усилие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , купувам картинки от дъвки турбо от 1 до 50 номер -

цена , зависи от състоянието на картинката - от 5 до 15 лв на картинка.Купувам също и картинки от Спайдърмен , Супермен , Финал `86 и Типи тип - цената също варира според състоянието от 2 до 5 лвза връзка скайп - didaki_770883 38 48 83Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) , много интересна тема , малко като на бъзик ми се струват цените най-вече. С две думи 50х20=1000. Чесно казано мисля че имам цялата колекция и съм сигурен ,че не съм я дал на никой. Интересна е , но не съм смятал че ще има такава стойност , въпреки че като се замисля едно време доста ги търсехме и разменяхме тея картинки и точно тези под 50 надолу се намираха най трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,да ама цената пада вместо да се качва.между 5 и 15лв е явно най-прясната оферта:)и моите седят някъде,само трябва да ги намеря.не съм ги хвърлил със сигурност.един път на две години като подреждам им се радвам.както и на някои каталози от авто изложенията,първите в БГ дето бяха в зала Фестивална.Имам на Хонди от началото на 90-те,супер много им се радвам щото реално това са колите дето караме днес:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се интересувам от тия картинки ако някой случайно има пишете ми ще ги платя добре. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах едно време, в една голяма книга ги бях подредил но незнам дали ги пазя още ще трябва да проверя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой има да ми пише на лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата още е валидна - много добро заплащане , пишете на скайпа или лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А помни ли ги някой BI-BIT?По-стари са и от Турбо.Да ги щракна да ги видите?Едно време колите от 1-50 бяха много дефицитни,помня че смених 1 за 7 от 51-120.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам цялата серия на Финал `86 от 1 до 60 номер, а също и номера 80,109,110,114 (червените цифри). Някаква оферта за цялата колекция? Имам и от Финал'90 от 1 до 60 номер също, от Турбо от 51-120,120-190 и още доста над 200 номера...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам цялата серия на Финал `86 от 1 до 60 номер, а също и номера 80,109,110,114 (червените цифри). Някаква оферта за цялата колекция? Имам и от Финал'90 от 1 до 60 номер също, от Турбо от 51-120,120-190 и още доста над 200 номера...

Колега , имаш лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да ги намеря колега sorry.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до последно мислех, че ги имам от 1 до 50, но като проверих се оказа, че имам два пъти от 51 до 120! както и всички останали де!когато аз започнах да ги събирам, в магазините се продаваха от серия SPORT! голям зор видях докато събера всичките 400 преди тях!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, имам поне половината от тези от 1 до 50, но нямам идея къде са! Направо ще се изям от яд :ph34r: Като малък ги събирах. Ще се разровя из нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки си мисли че ги има нооооо действителноста е другааа:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги. Колегите, които знам, че имат интерес им пуснах лични съобщения. Имам турбо, от турбото на кент, което е супер турбо, турбо спорт итн и също много на бомбибом. Ако още някой има интерес да ми пише. Ще изредя само на Turbo кои имам, ако има интерес ще изредя и останалите.Turbo52,53,54,55,56,5960,62,63,64,6770,72,73,74,77,7980,81,84,85,86,87,88,8992,95,99103,104,105,108,109110,112,114,116,117,118120,124,125,127131,139142,145,146150,153,155161,165,168171,172,174,179180,184,186193,194,195,197,198,199201,202,204,207,208213,214226231,232,233,234,235,236,238,239240,241,242,243,246,247,248253,256,258,259,260

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...