Jump to content
alf

монтаж на ксенон

Recommended Posts

Здравеите колеги извинявамсе ако я има темата но не открих нищо .... Купих си бик ксенон и немога да го вържа казаха ми че на хондите се слагали някакви релета за да светне вярно ли е това ...или акао някои знае или има схема да сподели ... :D;):D Благодаря предварително... А забравих става вапрос за Сивик Англичанка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не имам всичко в комплкта като го вържа не иска да свети.. а имам и ситроен на неого свети ..Данеби да са обарнати плюса и минуса на буксата която влиза в крушката..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато го напиша ,колега ти сам си си отговорил.Успех:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато го напиша ,колега ти сам си си отговорил.Успех;)

А кой цвят е пюса и кои минуса.. :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местиш докато не светне,и да объркаш полюсите няма да изгориПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местиш докато не светне,и да объркаш полюсите няма да изгориПубликувано изображение

 

Доообре ;):D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метни после и една снимка как светят фаровете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите отново но тоя ксенон неще да светне на тая хонда кажете как се връзва защото два дни полудях и неиска..... :) :) :P Ако някои има схема нека я даде или да опише .... :):P :P :) Благодаря преварително....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя от двете схеми е подходяща за Хонда Сивик англичанка.... My link

Редактирано от atoma
Правопи�ни грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите отново но тоя ксенон неще да светне на тая хонда кажете как се връзва защото два дни полудях и неиска..... :) :) :P Ако някои има схема нека я даде или да опише .... :P:):P:) Благодаря преварително....

Ами като не разбираш , толкова ли ти се досвидяха 20лв да отидеш да ти го вържат хората ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш нищо сложно в монташа! 1-во си сложи крушките във Фаровете, след това следва да си намериш място за баластите, преди 1 ден слагах на такъв сивик и има доста прилично място от дясната страна точно на тампона , а от лявата отстрани до филтъра. После разгъваш инсталацията управляващия блок трябва да е от лявата страна на него почти накрая му намираш място (аз го захванах за филтърната кутия), дългата част кабели за лявата крушка и баласт трябва да има кабел за маса, него трябва да захванеш за купето, в твоя случай става перфектно за първото или 2-ро болче на калника, а самия сноп кабели който е в гофра, можеш да го захванеш под ламаринката на разширителния съд и пластинките които държат радиатора. В самата инсталация трябва да имаш кабел който е с бушон (червен) той е за + на акумулатора! Остава да имаш един последен кабел с ухо който е за - на акумулатора ,но за сажеление той идва къс, трябва да се удължи малко понеже акумулаотра е горе.Това е. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите отново но тоя ксенон неще да светне на тая хонда кажете как се връзва защото два дни полудях и неиска..... :D;):( Ако някои има схема нека я даде или да опише .... :D :D ;):D Благодаря преварително....

Ами като не разбираш , толкова ли ти се досвидяха 20лв да отидеш да ти го вържат хората ?
Колега не съм нито за 20лв. нито за 200лв искам да разбера защо не свети на хонда а на пежо партнер свети и кои кабели трябва да се обарнат за да светне.. Редактирано от alf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя от двете схеми е подходяща за Хонда Сивик англичанка.... My link

 

колегата е обяснил много добре как се прави има схема и с положително управление и с отрицателно, предполагам на тебе е отрицателно (с постоянен "+" и упваление по - ) управление (на една тойота имаше подобен проблем) затова на Хондата не свети а другата дето е светнал управлението е положително ( постоянен - и управление по + ) според мен е това :D Успех с монтажа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...