Jump to content
DamonHill

Съединител D15Z6

Recommended Posts

Здравейте колеги!Днес позатънах в едни калища и излизането ми беше доста трудно. От тогава съединителят ми хваща доста на високо. Какво според Вас може да се направи по въпроса?Предполагам сметката няма да ми хареса :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят от 3 години е така.Отделя горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе и аз си мисля, че мога да карам така. Само трябва да свикна. Сега е кофти, че вдигам обороти а седя на място :angry: Само да не се сговняса нещо в последствие. Не ми се дават излишни пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов, не нов пак там ще отделя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за хидравличните съединители от долу където е педала на съединитела има една шпилка с контра гаика където натиска помпата на съедин. гаиката се отхлабва и с отвъртане и завъртане на шпилката се регулира нивото на педала къде да отделя ..............Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да пробвам. Ще го тествам и този вариант. Въпреки, че ако съдим по миризматга, която се носи вече втори ден, съмнявам се да помогне:lol:

Редактирано от DamonHill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом миришеш на съединител 2-ри си ясен на къде отиваш............................... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е, днес дори успях да я загася. Прекалено високо хваща. Не ми се мисли каква сметка ще излезе на края :lol: Най-лошото е, че трябва и масло да сменям. Така ще се очертава голям глад до пролетта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля колеги. Днес останах окончателно без съединител. Февруари тази година ще се окаже дълъг и гладен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл? Не включват скоростите ли , приплъзва ли , какво прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е, днес дори успях да я загася. Прекалено високо хваща. Не ми се мисли каква сметка ще излезе на края ;) Най-лошото е, че трябва и масло да сменям. Така ще се очертава голям глад до пролетта.

Работата е ясна-първо смени съединител,но целия комплект,пък маслото може малко да изчака-разбира се да не е много заминало:) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е ясна ;) оборотите високи ускорението го няма :) диагнозата е нов съединител.Но и с маслото не прави компромис :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...