Jump to content
meto'o

Вътрешен накрайник ляв- как се сваля

Recommended Posts

Привет пичове :D Наложи се смяна на вътрешни накрайници на кормилната рейка, но левя се оказа проблемен.Значи десня е с 2 квадрата за контра и отвиване, но левя си е кръгъл. Въпроса е как става демонтажа на тая проклетия :rolleyes: Прилагам снимки за добиване на точна представа :)http://www.album.bg/zeetz/images/26558607/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли място за тръбен ключ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трудно ще се завре толко голямо нещо там, но си мисля, че ако въобще се сваля трябва да има по цивилизован начин.Сега след като свалихме маншона и навихме пълен така, че този накрайник да излезе след него се показа и гребена на рейката. Тука вече съм в шах защото няма ниакви гайки зегерки или нещо, само едно уширение, което е преход към гребена . Та тази ябълка да е капсолована и да се демонтира само с гребена :rolleyes: Десня си се маха мамка му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръбен ключ :rolleyes: За мен това е решението. Не ти трябва кой знае колко място само да го разхлабиш, ще можеш да го събереш. Има и по-малки тръбни ключове. Ако си по-корав и имаш хубави клещи тип "трета ръка, vice grip" с тях също имаш шанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E стана наистина с тръбня ключ :rolleyes: Не вярвах, че хонда биха го направили така ама ...Както и да е стана :rolleyes: Благодаря ви за отговорите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, и аз не вярвах че и тука я има тая простотия, и ако някои ми обясни що е така ще почерпя :rolleyes: едно време на фиата така се фърлих в тъча като стигнах до тоя накраиник ама си викам аиде то фиат простотия :rolleyes: на хондата като го сменях си имаше де да се фане с ключ ама сега видях и при теб че има такова изпълнение фиатско :D Абе ти погледнали да не си легнал под некои фиат :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и двата варианта при Хонда има накрайници с засечка за ключ и такива без :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chirenski Явно, но доста ме накара да се замисля :) Абе СЛАВИ незнам, брато вече 2 години я кара и казва, че е Хонда а и така пише тук таме ама знае ли човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...