Jump to content
valioka

LED светлини - дискусия

Recommended Posts

Какви са ви впечатленията и мнението за подобно осветление , заменящо или допълващо старото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с изцяло LED светлини в интериора, габаритите, осветлението на задния номер - кефи ме, досега нищо не ми е изгоряло (> 1 год.) ....Ако питаш обаче за някакви LED светлини, които се монтират на фаровете - не мога да ти кажа :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме интересува но по таблото копчетата може ли да са с диоди защото знам че самите крушки са мнго малки има ли такива диоди и нещо същестевно за монтажа има ли или само подменям крушката с диод.Иначе съм с диоди на габаритите на задния номер,плафона и на приборите съм с диодна лента останаха само копченцата,ама това е пипкава работа и за сега само събирам метериал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейнджълките са ми с Led ринг, за сега нямам проблеми и съм доволен :worthy: Свети си добре, през деня пак се откроява доволно :worthy:

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова мисля.http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.51110

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Luminous Flux: 460 Lm"Нормалната халогенна крушка не беше ли около 2000 lm? Може би за дневни светлини ще е удобно, но вечер не може да се кара с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го ли прочете : White Fog Lights

Тези са за мъгла и по-скоро имат декоративна насоченост, не може да се очаква да се ползват по предназначение.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай малко бе човек ,ти каквото ме насмете,не сме всички разбирачи като теб.Нали затова е този форум ,които не разбира да пита.Все пак никой не е съвършен. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко остро рагира наистина - ама все пак е прав ;) ...Помисли мънчико преди да си зададеш въпроса и го формулирай правилно за да е разбираем и да получиш повече полезна информация ;) ...За това не е нужно да си разбирач. LED светлини - ама къде точно - във фаровете ли, каква ти е колата, какъв стандарт крушки използва (H4, H1, H7), ...в мигачите/габаритите/стоповете ли, в инетриора ли, къде - всички трябва да се чудим! :) Хайде - със здраве! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм прави сте,но човек се учи докато е жив :) .Няма да си мътя главата излишно с тия крушки,но благодаря на всички за отговорите :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина за дневни светлини може и да върши работа, но в мъглата ще е ужас. Дръж си по-добре стандартните крушки за мъгла мисля, че са най-ефективни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраейте колеги, и аз се чудя да си оборудвам сивика с Led крушки отазад на стопове, габарити, мигачи и светлина на за мъгла? Някой слагал ли е такива, как светят и горят ли много?3-ти стопМигачиСтопове/ГабаритПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво са ти колега? Като пуснеш мигача да те виждат от 30 километра ли :) Няма никакъв смисъл за задни светлини и мигачи. Нормалните си се виждат идеално, едва ли бих желал нещо повече.Виж сега, ако искаш да сложиш нещо с по-добра фаца, давай, ама да избираш крушки за мигачи и габарити, защото са по-силни.. звучи ми прекалено, все пак това не са за предни фарове, от които по-ярките крушки ти спомагат за движението през нощта.

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм напълно съгласен с теб, колега. :worthy: Яркостта и видимостта на габаритните светлини и стопове си има своето значение. Толкова пъти съм карал зад разни гъзета със стопове тип "турбо-перник-тунинг", затъмнени с фолио или спрей 'дето габаритните светлини и стоповете едвам-едвам мъждукат, ...представяш си го в ясно слънчево време какво е, нали, ...или пък в мъгла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега, но мисля, че човека говори за напълно стокови светлини :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...