Jump to content
kvd74

За смяна на волан

Recommended Posts

Става ли да се смени волана на Сивик 6 ген.5врати с еърбег,с такъв от двувратка,пак 6 ген.и възглавница разбира се,ЦРВ 1 или Акорд модела от 99 до 03 год.Заради разположението на бутоните на клаксона е питането.Моите си извън еърбега и много близо до периферията,а на гореизброените гледам не са.Та когато паркирам и маневрирам се случва да натисна клаксона неволно и ме хваща срама от хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ли да се смени волана на Сивик 6 ген.5врати с еърбег,с такъв от двувратка,пак 6 ген.и възглавница разбира се,ЦРВ 1 или Акорд модела от 99 до 03 год.Заради разположението на бутоните на клаксона е питането.Моите си извън еърбега и много близо до периферията,а на гореизброените гледам не са.Та когато паркирам и маневрирам се случва да натисна клаксона неволно и ме хваща срама от хората.

Става , обаче за да е като хората - с много пари , иначе с много компромиси: фарове , светлина задна за мъгла , упраление на ел стъкла / огледала ,радиатор клима , седалки / имат разлика / , чистачки . Отделно табло и ел . инсталация и още хиляда неща . Забравих рейка и др . по предно окачване . За мен лично за кола под 20 000 лв. не си заслужава . Редактирано от mr_petroff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оps , сори , мислех че става дума за смяна на десен с ляв волан .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна въпроса пак,ако може некой да каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако фланците пасват,ДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става и Роверов...аз съм с такъв по ми харесва от хондовия а и е по удобен ;)http://kristi09.snimka.bg/automobiles/moyata-honda.412152.14496229

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...