Jump to content
robota

Мнения относно този Accord coupe?

Recommended Posts

Здравейте , става на въпрос за този автомобил-http://nfs.mobile.bg...6009&f1=detailsКупето е с пълна сервизна документация, с 3 ключа , но е внос от Италия.Това трябва ли да ме плаши?Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отвори капачката на маслото и виж дали вьтре свети или е гняс. По това ще разбереш дали е гледана колата. Мойта я взех от италия но вьтре светеше мотора както и до ден днешен защото я обслужвам редовно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за тук .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата на външен вид е безупречна! не се плаши че е карана в италия! щом има три клиюча, значи е гледана кола и не е сменяла често собствениците си! мисля, че никаде няма да има загнило по ходовата част! и нали знаеш: двигателя на хонда трябва да е прашен, не измит или омаслен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,най добре фани некой разбирач за морална подкрепа при покупката,инак колегата е казал-капачката на маслото,а от мен:дай ряз при пълен ляв и десен,ако щрака бегай,ослушай се при по висока скорост за виене отзадните колела!ако има бегай.Виж и пушека при подгрял мотор!........ :P Инак при мене само 2 биалети аут+предни накладки ииии само юруш:blink::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , благодаря на всички за мненията.Днес ходих да видя автомобила, но останах разочарован :worthy:Имаше доста външни забележки (малки , но дразнещи).До сега гледах и се возих на две такива хонди едната беше автомат и ми се стори доста тромава и сега се надявах тази като е ръчка да е по- пъргава , уви не.Колата като и дам газ до долу нямаше никаква реакция - вкарах я в обороти над 3500-4000 и пак никакво ускорение.По принцип знам, че е тежко купето, но си мисля , че 2.0 -147 к.с. НЕ трябва да е мъртвец.И така търсенето продължава :lol:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е за само от Италия кола не е изгнила другото се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...