Jump to content
impact

кои размер е наи добър за генерация на д16з6

Recommended Posts

колеги ще си правя генерация на сивика 5ген д16з6обаче незнам кои размер е наи добър и от какъв материал да е трабатаблагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неръждавейка е най-добре , ако можеш да я платиш :D Съветвам те да сложиш поне две филтърни гърнета , ако крайното е право :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, неръждавейката не беше ли бая тежка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, не само, че е бая тежка и бая скъпа, ами и не носи на резки температурни промени, доколкото съм чувал. Тоест - не е яко като са ти се нагрели тръбите да минеш през някой гьол...Може и да говоря глупости, да ме поправят, ако е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, не само, че е бая тежка и бая скъпа, ами и не носи на резки температурни промени, доколкото съм чувал. Тоест - не е яко като са ти се нагрели тръбите да минеш през някой гьол...Може и да говоря глупости, да ме поправят, ако е така.

ааа нее мн скъпа колега проверих метъра е 18лв на 50 външно и 47вътрешно....... а колената са малко по скъпи ако не се лъжа:) а дали е издържа на висока или ниска температура незнама попитъх за алуминизирани тръби по евтини са но неса мн за предпочитане ако не са обработени с прахово боядисване *(така ми казаха ако ме лъжът и аз ви лъжа :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мойта генерация вече 2 години е с алуминизирани тръби. Утре мисля да се нагъзурча под колата да направя 1 снимка и ще я кача тук в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а попитъх за алуминизирани тръби по евтини са но неса мн за предпочитане ако не са обработени с прахово боядисване *(така ми казаха ако ме лъжът и аз ви лъжа :) )

Алуминизирани да ,черни обработени да ,ма и прахово твърдо нйе ;) .Праховото боята се изпича на 200 градуса + - сиреч от 140 на горе почва да омеква и тн. ,бе не се занимавай с глупости ;) .Алуминизирана ;) те тава е най безболезнено.П.п Кало глей кат се гъзиш да не те изненадат :):P Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на снимковия мат'рял. Първо искам да се извиня, че не съм снимал самата генерация отдолу, но колата е спряна на една доста голяма улица, на която няма как да лежа. Каквото успях да снимам - това е. Като ми вдигат колата на подемник по някаква причина, ще снимам пак. Аз си знам, че генерацията ми е перфектна.

 

Публикувано изображение

 

Забележете, ибейският резонатор "неръждавейка" как е започнал да се оксидира...за сметка на това, алуминизираната тръба е просто прашна:

 

Публикувано изображение

 

Обърнете също внимание, как тръбите са максимално прибрани към купето (снимка отстрани):

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми предстои такова нящооо:( та благодаря ви за съдействието на колегата и мен:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...