Jump to content
ceco_accord

Новото Джазово Шатълче

Recommended Posts

Както се казваше "Я как се е източил - а беше само едно парче желязо" http://www.automedia.bg/news/article_11788.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого странна визия ... Джазз-ката стандартно си имаше голям багажиник , нещо не ми се връзва... Но в крайна сметка предполагам , че ще върши много добра работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Ъ-ъ-ъ, ах този Джаз. Простете, ШатълЧЕ. Като знам колко функционален е мъникът, това определено ще е страхотен семеен автомобил. Струва ми се малко несериозно да излезе с подобни кубатури, въпреки електромотора. 1.5 хибрид добре, но според мен другия щеше да е по-добре да е 1.8 с електромотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Insight-а е по-голям от Джазз-а и пак си е с 1.3+електро :P А 1.5-то си е бензин . 1.8 никога няма да сложат на Джазз ;) Това не е спортна кола , а и стария Джазз с 1.3/4 83 коня си се представяше повече от добре за 1200-те си килограма :rolleyes: От Хонда никога не са правили безсмислени коли ;) Когато правиха спортни хечове беше , за да зарибят колкото се може повече фенове - и успяха :) Сега както се и разбира от последния им слоган , политиката им се насочва към друг "хоризонт" :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато правиха спортни хечове беше , за да зарибят колкото се може повече фенове - и успяха :rolleyes: Сега както се и разбира от последния им слоган , политиката им се насочва към друг "хоризонт" :)

Дали ще останат фенове обаче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ще спреш ли да си караш стария спортен хеч , за това , че сега не произвеждат вече такива ?! Аз не , и като фен ще се надявам да изкарат нещо отговарящо на очакванията ми и ще заменя стария , с новия :P А , ако ли не - стария хеч понеже е здрав и корав ще продължа да го карам и тук-таме поддържам ;)А други - нови , които не са като закоравялите стари фенове , ще обикнат приятния Джазз или CR-V и ще му се радват - и пак ще станат фенове на марката :rolleyes: Всички се оплакваме , че нямало спортни модели , а преди години когато имаше , се оплаквахме , че са скъпи и всеки чакаше да остареят , за да ги паркират пред гаражите си ;) Колко мислиш е струвал в сегашни пари един Прелюд или Акорд Тайп Ар ? А, CRX ? Знаете ли , че CRX се е предлагал и с агрегат 1.3 :) Няма да се сърдим , но приказката за гроздето всеки я знае, но са малко тези които си признават ;) Убеден съм обаче , че никой няма да откаже подарък чисто нова Хонда :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Джаз 1.8 съм съгласен с теб, но в случая става въпрос за Шатъл, който надали е 1200кг, а може би и с четириколесно задвижване. Дай Боже да го пробваме и тогава да поспорим. Подарък нова Хонда? Срам не срам и розов CR-Z ще карам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...