Jump to content
tedonsa

Б16 в купе на Д14

Recommended Posts

Здравейте колеги,намерил съм една Б16-ка обаче е без скорости и искам да я сложа в купето на моя сивик хеч 97 анг.д14а7. Въпросите са ми за б16-ката каква скоростна кутия трябва да търся и горе долу някой като цена ако може да ме ориентира и другия ми въпрос е тампоните на двигателите са различни дали ще може да паснат тези на б16 в това купе? Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАй-добре си намери Y21 . Цената за горе долу читава е около 800лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б16 е 160-те коня забражих да уточня :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е правил тази трансформация????? Или поне ако сте чули нещо споделете да не си чупя главата после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=30853ей ти нате тука има и кутийки http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_B_engine Редактирано от kiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря мн за препрадката кам кутиите а относно за Б16-ката аз я гледах тази но моята е четириврата и не съм мн сигурен че тампоните са същите , а и колегата си ги е правил доколкото успях да видя от снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво включва Б16-ката която си намерил като окомплектовка,освен че няма скорости и от каква Хонда е свалена (Сивик EK,EG...) :rolleyes:

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си има само скорости няма, иначе мисля че е от 5 генерация ама незнам коя точно тампоните стят хоризонтално а моите на англичанката са вертикално или поне десния, това и инсталацията ме притеснява ама докато не сваля моя и не слойа тоя в коша май само ще се чудя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то без кутия няма как да го сложиш, така че първо си намери такава и чак тогава мисли за слагане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да така е, за това някой ако чуе нещо моля да пише :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...