Jump to content
Moonchild

Скърцане след удар

Recommended Posts

Здравейте,преди около месец една мацка ме отнесе с джипа си, не ме била видяла :blink:Както и да е, оправих колата. Обаче тук се появи много гаден проблем. Разскърца се ОТ ВСЯКЪДЕ..... Кажете какво да правя ? Дайте идеи, ако трябва ще си платя за обезшумяване - но кой да го направи качествено ? Просто е фрапиращо :lol:Благодаря Ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнооооого ще е полезно да кажеш къде ти е бил удара и колко тежък :blink: щото на моя сивик ми скърца кората с тонколоните зимата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

удара беше отзад, доста сериозен, всичко отзад беше на сол....скърца наистина отвсякъде. Кора нямам в момента, потрошена е. Скърца отзад поне от 3-4-5 места, отстрани, отпред.... отвсякъде скърца :blink: Шумове, които никога не съм чувал преди това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм за една кола коята я обезшумили с няколко литра полиуретанова пияна :blink: Е сега леко се е надула като топка но до там с шума :lol:Такива са ти "майсторите" като 95% от "майсторите" де :lol:Сядаш от заде някой те вози и локализираш шума.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе - би свършило работа, но ушите ми определено не са толкова оптимизирани, че да локализират 20 шума едновременно - наистина скърца от всякъде :blink:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата ми кола като откраднаха сд-то ,бяха ми взели и кората отзад с говорителите-явно да не губят време с разглобяване,карах 1 месец без кора докато намеря нова и отзад се чуваха всевъзможни звуци -скърцане ,чукане и какво ли не още които не бях чувал преди това ,като сложих новата кора и всички звуци изчезнаха ,може би има някаква обезшумяваща роля ,пробвай и ти първо с нова кора и ако пак чуваш такива работи тогава търси другаде проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са чак толкова местата, от където може да скърцаИзкарай ВСИЧКО от багажника, ако можеш и корите махни. Сядаш в багажника и се возиш, и локализираш (грубо) шумовете.Преди това си прегледай окачването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди около месец една мацка ме отнесе с джипа си, не ме била видяла :shifty:Както и да е, оправих колата. Обаче тук се появи много гаден проблем. Разскърца се ОТ ВСЯКЪДЕ..... Кажете какво да правя ? Дайте идеи, ако трябва ще си платя за обезшумяване - но кой да го направи качествено ? Просто е фрапиращо :DБлагодаря Ви предварително!

Колега,а каква е колата.Ако е civic погледни това е вариянта ТУКАко питаш мен обаче,ако са ти останали пари от застраховката продавай тази кола и си купи друга,защото след сериозния удар след време и други работи почват да се обаждат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега незнам от колко време го караш сивика ама моят като доиде зимата и почва да стръца инъче като се стопли се оправя (от тампоните отзад ми скръца и сякаш скръца цялата кола :shifty: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм за една кола коята я обезшумили с няколко литра полиуретанова пияна :heart: Е сега леко се е надула като топка но до там с шума :heart:Такива са ти "майсторите" като 95% от "майсторите" де :heart:Сядаш от заде някой те вози и локализираш шума.

На майсторите които обезшумяват с такава пяна мога да кажа да си я пръснат на едно място. Брях ядове вече с подобни изпълнения от някакви пишман майстори. Има си звукоизолация специално за кола, ама кой да се интересува...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало те съветвам да си намериш кора и да си я сложиш :heart: След това вземи един спрей и си напръскай гумените уплътнения ( силиконов за гума ) , после разгледай много внимателно дали при багажника няма някъде където да опира повече , т.е. изсветляване на боята или метала - стои като протъркано. Ако не са напаснали или завили както трябва всчики неща все нещо ще трака , ако липсват уплътнения на пластмасите ( между тях и каросерията ) пак ще скърца. Провери дали висчко по окачването ти е наред и регулирано :heart: На мен ми скърцаше яко дясната врата - викам си от годинките , докато един ден не чоплих по колата и не видях , че апарата не е стегнат :heart:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...