Jump to content
Informer

Да се поучим от колегите с BMW

Recommended Posts

със това ямболси тунинг да не искате да кажете че нямаме хубави коли:D:lol:;)тази кое си е рапоциганска шофьора и е рапар ли каф е някаф мангал;)и иска да направи тунинг:Dама не му се получава определено;)на живо колата е по трагична.....

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Is that a John Deere engine?" :lol::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигатела е май от конструктор LEGO :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е оцветяван с пастели, ама му е качил поне 20 коня от интериора :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опази боже...българската простотия нема край :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скандална е.То в тоя сайт само скандални май :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то като се замисли човек, БМВ се купува за гъзерия, а тоя просто е сложил турбо на гъзерията и е станало турбо гъзерия... :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале баси циканията не е истина ужас на кой може да му харесва так,а аз на мойта Е36ца си я обичам сток само с една добавчица на гърнето и едни 15ки джанти от Е36 2.8 кадето са оригиналните и си ме кефи нищо няма да и правя но тази Е36ца е отврат, и наче по Е30та си ми е кеф да си я глася ама така никога не бих се изгаврил с нея заеби просто е брутално :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На няколко БМВ-та съм виждал такива надписи :lol: на 1 компакт и на едно пак 325 дти самоче имаше и колко конски сили е . ;):D П.С. Това в Стара Загора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола наистина съществува виждал съм я с очите си цялата е в лепенки приставки и незнам си още кво, доста е трагичко положението. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха :lol: Е гати и селско-циганския туниннг! На това ли се радвате??? Само човек без никакъв вкус може да си направи колата така!И не разбрах на какво трябва да се ПОУЧИМ....???????

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):D;) ...... ;):) .. ;);):lol: ,направо нямам думи .Това е един от малкото тЮнинги който ме отвращава ,според мен му липсва само надпис на задното стъкло БУЛГАР.....БУЛГАР.Жалко много жалко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че трябва да се поучим,колега,........НОКОГА ДА НЕ ПРИЧИНЯВАМЕ ТОВА НА НАШИТЕ ХОНДИ.....Макар,че съм виждал и подобни комично-трагични коли и от нашата марка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Рег.Номер ''РК'' му липсваПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на то аз лично му викам бемвенлара- цинганлара :):beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Рег.Номер ''РК'' му липсваПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Ае не със лошо :) Тоя баварец е тотално опозорен.Такива хора ме отвращават:beer:

 

 

п.п.Горката кола. Някой да я унищожи,за да не се мъчи. Стореното е непоправимо...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може и да го знаят този индивид,но все пак....Аз викам да се поучим и от този Супер Мерцедес :)

Тоя тунинг е бил по ефтин от този на бавареца :) Но иначе малко мяза на катафалка :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:beer::) :) Това нещо кой го е допуснал до интернет?Виждал съм я на живо и то доста пъти. Пълна трагедия! И все пак никога няма да забравя момента когато преди около 1 година това нещо мина покрай училището ми и по-голямата част от съучениците ми, му се възхищаваха все едно са видяли Папата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Каквото е видял да се продава това му е сложил :) ама стореното под капака си е гавра вече тотално :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На живо прилича на коледна елха, много свети, тук-там лампички.... :beer: С тези сувенири е качил поне едно 20 кг. върху теглото на колата си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Is that a John Deere engine?" :blink::lol::D

:lol::D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой изпрати тези снимки в централата в Мюнхен, организацията за защита на BMW ще изпрати въораженото си крило в Ямбол да открие това типче и да го пребие :blink:.

Редактирано от red
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахахаха брутално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изпипани детаили :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола е с 16 милиона цвята,само мегапикселите и липсват

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със това ямболси тунинг да не искате да кажете че нямаме хубави коли:bg::punk::lol:тази кое си е рапоциганска шофьора и е рапар ли каф е някаф мангал:honda:и иска да направи тунинг:honda:ама не му се получава определено:honda:на живо колата е по трагична.....

с тези овце на задното стъкло ми прилича на падарска кола. тапецерията е уникална :bg:, колата изцяло е шокираща :lol: това май е гордоста на бмв клуба! Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова важен розовия интериор и шарките по вратите и седалките,не е толкова важен Плеъра Санг,не са толкова важни копченцата,не е толкова важен външният вид на този самолет ,нито бразилският двигател - вижте висококачествените напитки ,прилежно подредени на дясната предна врата ..... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::honda: :honda:Веднага се сетих и за другия велик български тунинг на Мерцедес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::honda: :honda:Веднага се сетих и за другия велик български тунинг на Мерцедес

Вече постнах това за Мерцедеса на втора страница.Малко се забави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да.... видяхме и мерцедеса - :heart: Дано подобна изродщина не се случва на никоя Хонда..... Трябва да се наказват такива индивиди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха , ще падна от смях и за двете коли, ама най вече за бавареца.Особено ме грабна интериора с тъпата дамаска за по 5 лева метъра дето за нищо не става и калъфчета отгоре за всеки случай да не се скъса.И тая розова плесканица ,и сиви ленти и постигаме уникална цветова комбинация - нека да е шаренийка.Дано по-малко такива коли виждам, че е срам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има решение на проблема! :lol::) СПИРАНЕ ОТ ДВИЖЕНИЕ! :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...