Jump to content

Recommended Posts

Двигателя ми е D16z6, задното ми гърне си заминава и вече започна да ми надува главата когато пътувам на дълъг път. Дайте съвет какво гърне да си взема че да е най безшумна- Wolker, Bosal или.... Изчетох доста теми свързани с гърнетата, ама все от фенове желаещи колата им да е с по спортно (често доста шумно) звучене. Моля да пишат почитателите на тихото пътуване и как са го постигнали. Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля мисле и ми се струва,че стоковото си е добре :).Мисля че е достатъчно тихо, по това което съм чувал от д16з6, а ако има по тихо от него вече не ги знам, но стоковото си е стоково.То нямам реална преценка, на мене ми бучи отвсякъде и всяко ми се струва тихо :D .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от тихо крайно гърне за Акорд англичанка 96 г.Генерацията ми е на 63 мм и не мога да ползвам оригиналното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля мисле и ми се струва,че стоковото си е добре :D.Мисля че е достатъчно тихо, по това което съм чувал от д16з6, а ако има по тихо от него вече не ги знам, но стоковото си е стоково.То нямам реална преценка, на мене ми бучи отвсякъде и всяко ми се струва тихо :) .

стоково ама от къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана така: Първо търсих Walker. "Ми нямаме", "ще поръчаме" и т.н.После питах в Бултрако - помислиха ме за луд. Накрая отидох в МКомплект и ми боднаха едно правено за Ровер, заспа и вече доста време си е OK.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за същия мотор си купих Wolker мисля че излезна доста пари обаче около 150лв.И останах мн доволен мн тихо.Мисля че и оригиналното беше такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм привърженик на възможно най-безшумното пътуване и държа гърнето ми да е максимално тихо.

Когато се наложи да сменям на Civic-а търсех Walker, но и аз като колегата Ивайло Петков не успях да намеря. След като една неделя, при непредвидени обстоятелства, тотално му е** ма****, също отидох в EM-Комплект 33 (само те работеха тогава). Там не знам какво ми сложиха (не съм се интересувал), но останах приятно изненадан - много тихо се оказа, а и вече доста време си е.

Преди като сменях на Vectra-та, сложих на ASPO - от него съм още по-доволен. Повече от 2 години не е мръднало и е много тихо, като ново е. Ако не се лъжа май и гаранцията на ASPO е по-голяма отколкото Емк-33.

Редактирано от mitaka_t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...