Jump to content
PIKap

Промяна на ограниченията по пътя от април

Recommended Posts

Камерите на КАТ вече ще заснемат коли, които са привишили допустимата скорост с 10 км/ч, пише „Труд”, позовавайки се на заместник-директора на „Охранителна полиция” комисар Алекси Стратиев.Промянаата ще бъде направена в края на април, за да хване натоварения трафик за Великден и Гергьовден.В момента радарите с камери са настроени да засичат автомобили при превишаване на разрешената скорост с 30 км/ч.За девет месеца са заснети 300 000 нарушители. www.dnes.bgДа ви кажа ако се говореше само за градски камери щеше да ми е добре, в града щеше да си е спокойно, но към тях включват и извънградските :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава щеше да има караници от сорта 'защо при тея е така, а при другите не' :P Но честно казано предвит как карат по-голямата част от шофьорите... много се съмнявам да намалеят нарушенията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно решение и замислена драстична промяна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Няма лошо, но все си мисля, че няма да успеят да се справят с увеличеното количество наказани. Пак ще се извият опашките пред гишетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо наречено точност на уреда. Не случайно има така наречен буфер от 10 километра. Защото това е сумарната грешка на двата уреда. Ако искат такава точност няма как да стане. Поне не и в бюджета на КАТ, а дори и да го приемат ще има много казуси породени от това. И няма да го бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да направят пак няма да хванат нарушителите за пример 2те камери,които са след В.Търново посока София на тях всички намаляват скоростта си ама наистина всички,никога не съм виждал някой да кара над ограничението след като сложиха камерите.А дори и да сложат нови камери за не повече от един месец във всеки един такъв форум ще има тема и пак ще се знаят.Не зная дали някой е писал за това,но на влизане в София(мисля,че се води "Ботевградско" ако съм в грешка някой да ме поправи) на "Джъмбо" на светофара има вече камера.Да не говорим,че на доста от местата има безумни ограничения.Примерно между Плевен и Ловеч има огромно пускане,на което ограничението е 60(мое мнение-хранилка за полицаи) заради НЕРАВНОСТИ,а ние плащаме винетки.На всичкото отгоре точно на това място засичам два или три пъти патрулка,която спира нарушителите,а там можеш да си минеш преспокойно с 90...Една критика само имам към автора на темата: ограниченията са същите,надявам се,че ме е разбрал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да направят пак няма да хванат нарушителите за пример 2те камери,които са след В.Търново посока София на тях всички намаляват скоростта си ама наистина всички,никога не съм виждал някой да кара над ограничението след като сложиха камерите.А дори и да сложат нови камери за не повече от един месец във всеки един такъв форум ще има тема и пак ще се знаят.Не зная дали някой е писал за това,но на влизане в София(мисля,че се води "Ботевградско" ако съм в грешка някой да ме поправи) на "Джъмбо" на светофара има вече камера.Да не говорим,че на доста от местата има безумни ограничения.Примерно между Плевен и Ловеч има огромно пускане,на което ограничението е 60(мое мнение-хранилка за полицаи) заради НЕРАВНОСТИ,а ние плащаме винетки.На всичкото отгоре точно на това място засичам два или три пъти патрулка,която спира нарушителите,а там можеш да си минеш преспокойно с 90...Една критика само имам към автора на темата: ограниченията са същите,надявам се,че ме е разбрал.

Разбирам те. Просто нямаше как да сменя името на темата:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...