Jump to content
WingMan

Боядисване на джанти с електрически пистолет

Recommended Posts

Понеже заводските ми 14" джанти вече далеч нямат вида, който заслужават реших, че им трябва малко освежаване, но не си заслужава да дам 130-140 лв да ги боядиса "специалист". Имам електрически пистолет, който до сега не съм използвал и ми е интересно дали някой е пробвал да боядисва нещо по колата с такъв и как е качеството на покритието?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си спреи или искаш да пробваш.

Честно казано искам да пробвам, а спрея е прекалено тънък слой. Така или иначе пистолета го имам, въпроса беше дали ще се получи добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега аз преди време боядисвах едно скутерче с такъв ел. пистолет за боядисване ,да ти кажа добре стана само гледаи да не оливаш ,дебелината на покриване е малко повече от пистолет с въздух и другия недостатак е 4е изхабих кам 500 милилитра боя а иначе се прави към 250 млилитра и другия недостатак е че много ти вибрира ръката :Pаи дали ще се получи добре без да пробваш няма как да разбереш :lol:

Редактирано от okokorekokes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пръскал с такъв пистолет дърво с голяма квадратура ,на грубо.За малко е много разправия почистването след това. Няма нищо общо това боядисване с пръскането с компресор,грубо е.За 30 лв.обаче върши определена работа. Джантите ги боядисай с четка,ако имаш тасове отгоре,боята ще се хване дори по здраво.Най удобно е със спрей.Те пък изкарват боята във вид на пушек и се дава много фира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...