Jump to content
STR8__

Гаден шум отзад

Recommended Posts

Колеги карам сивик 1.6 илс 112 коня хечбек (англичанка) 96 година двигателя е DY16Z ако не се бъркам просто книжката не е в мен в момента и не мога да съм сигурен за двигателя, но съм почти сигурен, че беше такъв!От 1 месец започна да вие(шуми)много и много гадно, отначало си мислех, че заради зимните гуми, но в последствие шума се увеличи и се чува доста ясно, отзад - дясно колелоДнес отидох в един сервиз да ги питам, качих момчето покарахме малко и той каза "Лагер,заден десен!"Провери го колко пари е и го изкара 290 лева(едвам не припаднах),запалих една цигара докато мине мисълта и тръгнах.Въпроса ми е, лагера не трябва ли да е отделно, тъй като момчето каза, че лагера не е отделно ами е някакви главини и разни датчици за ABS-а и за това е толкова пари,но въпреки това аз искам да съм сигурен и да ми кажете може ли от някъде да го проверя дали е така както той казва и да се стягам и да я правя,аз съм студент и тези 300 лева ми излиза доста солени, но к'во да правя - ще е правя след Нова година!?От морги мога ли да намеря такова нещо или не е препоръчително да взимам старо?Благодаря ви предварително и весело посрещане на Нова година, на мен лично няма да ми бъде весело! :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се бъркам главина с лагер излизаще някъде около 150лв. Може също и от морга...:>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.euro07.bg/catalog/catalog.php?action=results&searchType=searchByCar&id=13988има и други магазини, виж и някой от търговците във форума но за такава част задължително искай гаранция щото втората употреба може да е и по зле от твоята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви 290 лв.. ония ден сменяхме на приятел 130 кинта лагер с главина оригинален японски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.euro07.bg/catalog/catalog.php?action=results&searchType=searchByCar&id=13988има и други магазини, виж и някой от търговците във форума но за такава част задължително искай гаранция щото втората употреба може да е и по зле от твоята.

колега мерси но кво значат тези кодове аз как мога да разбера кой код отговаря на моя автомобил?видях тези снимки но не мие ясно тези разлики в главините оказват ли значение или това е просто въпрос на марка?

Абе кви 290 лв.. ония ден сменяхме на приятел 130 кинта лагер с главина оригинален японски.

за този автомобил от таз година?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой сменял ли е на 6-ген Сивик хечбек, и моя заден десен започна да вие, колко ще струва???нямам АБС ако има значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...