Jump to content
bleid 2

Крушки Акорд

Recommended Posts

Здр. колеги. Въпроса ми е : Какви са крушките за късите на Акорд V H-? че искам да си поръчам едно ксенонче но ....H1 ли H7 :)

Опс. 1997год

Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е колата ?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казвам H1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок колеги, мерси за помоща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H1 са колега гаранция :)

Абе колеги незнам дали има някаква разлика, но на моя акорд на късите са ми Н4 а на дългите Н7 ,незнам дали за ксенон отговаря същите стойности .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Accord V ген. е със крушки H1 със сигурност - и на къси и на дълги.

 

Колега Relax сигурен ли си в това, което каза... според мен си сбъркал нещо. Това което е казваш няма как да бъде истина (поне за тази генерация на Accord), освен ако разбира се някой преди теб е правил някакво "мега преправяне". Има коли, на които крушките за къси и дълги са различни, примерно H7 за къси и H1 за дълги, или обратно... но H4 за къси и H7 за дълги - е такава комбинация не вярвам да има. H4 е комбинирана крушка за къси и дълги (т.е. къси и дълги в една крушка) и тя е предназначена за едносекционни фарове. На този Accord фаровете са двусекционни - с отделна крушка за къси и дълги. Стандартно и двете би трябвало да са H1.

 

Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно малко допълнение и редакция. Току що проверих -> тук <- и видях, че за Accord V ген Aerodeck (какъвто е на колегата Relax според профила му) и дават крушки H4 и съответно разбрах, че не съм напълно прав като казах, че няма как за тази генерация на Accord крушките да са различни от H1. Въпреки това обаче не ми е никак ясно как след като има крушка H4 (която е обща за къси и дълги, а и в сайта на Philips дават, че за Accord V Aerodeck късите и дългите са H4), колегата казва, че има отделна крушка H7 за дългите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някакво значение, на колегата Relax Accord-a е Американски, USDM.http://www.andysautosport.com/honda/1994_1997_accord/lights/headlights/spyder_auto/

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цък

Само едно малко допълнение и редакция. Току що проверих -> тук <- и видях, че за Accord V ген Aerodeck (какъвто е на колегата Relax според профила му) и дават крушки H4 и съответно разбрах, че не съм напълно прав като казах, че няма как за тази генерация на Accord крушките да са различни от H1. Въпреки това обаче не ми е никак ясно как след като има крушка H4 (която е обща за къси и дълги, а и в сайта на Philips дават, че за Accord V Aerodeck късите и дългите са H4), колегата казва, че има отделна крушка H7 за дългите :)

 

Моля да бъда извинен -грешката е моя крушките на дългите са ми Н1 :beer: И аз бях много изненадан когато разбрах ,че крушките на късите да ми Н4 :)

Снимка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някакво значение, на колегата Relax Accord-a е Американски, USDM.http://www.andysautosport.com/honda/1994_1997_accord/lights/headlights/spyder_auto/

Абе Краси да те питам ..... тези фарове са цели заедно с габаритите доколкото виждам, а при мене са отделно ! Имаш ли представа дали ще паснат на моята хонда ? Редактирано от Relax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги убих се да търся крушки за моя акорд  H11 жълти за мъгла !!! никъде не намерих а съм си наомил да са жълти и да не са ( made in china) !!! даите съвет откъде да си намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...