Jump to content
cr1cke7

Акомулатор Прелюд

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже прелюд 2.0 94 год с климатик с колко ампер часа акомулатор е най добре да върви.И евентуално да ми препорачате марка кам която да се насоча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 55 amp/h са абсолютно достатъчни,а колкото до марка прочети тук --> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40433 ще ти бъде полезно! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега онзи ден си смених акомолатора-сложих нов на немската марка Berga 60/540 с 2 г. гаранция-цена 171лв.Идеално върви рекса,доволен съм за сега.Успех с избора акомулатор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирал съм се към искра energy.Някой ползвал ли е тази марка акомулатори.Български са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри са няма да съжаляваш пък и си имат гаранция .:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С български може и да съжаляваш-мене ако питаш взимай къв да е западен и ще си по -добре.Те също си имат гаранция и не се циганеят като наште родни дрисльовци дето хем си знаят стоката ,хем се опъват за гаранцията като стане фал с акумулатора.То от всяка марка можеш да попаднеш на дефектна бройка така или иначе ама от бългаските вероятноста е по-голяма ,пък и наште не са толкова по-евтини от чуждите марки че да си заслужава риска ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ориентирал съм се към искра energy.Някой ползвал ли е тази марка акомулатори.Български са.

здравей,аз съм нов собственик на хонда прилюд ,та искам да ти кажа за акумулатора иска енерджи,преди да си купя хондата карах крайслер гранд вояджее 2.5тди 117к.с. климатик и вс екстри ,общо взето голямо животно което иска доста ток,та да си дойдем на темата ,купих си такъв акумулатор 75ампера със 740 стартов ток , 185лв мисля че беше с 2 г гаранция ,искам да ти кажа ,че съм нямал никакви ядове ,зимата пали от четвърт и е много добърдано съм бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...