Jump to content
Crazy job

Бързи и яростни 5

Recommended Posts

Скучен филм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса само как Вин дизел ошамари Скалата и то мъжката :box::argue:

Ама после нямаше белези като бяха в "джипоподобното" а бяха в кръв..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много голяма боза, такива глупости отдавна не бях гледал. Колите къртят, ама само с това не става..... Заслужено ще грабне наградата - най-малоумен филм на месеца.Изобщо в какъв таргет са се целили сценаристите не е ясно - сигурно в групата с лека до умерена степен на умствена изостаналост:biggrin:..... и шеста серия ще има - в края на тази има нещо като малък пролог в който някаква мацка подава досие на Скалата в което е снимката на Ева Мендес. Скалата пак ще ги гони....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе де да знам, на мен като че ли само еденицата ми хареса.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще ходя да го гледам, ама като гледам какви коментари сте оставили чак ми се отходи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми хареса филмчето,но накрая го развалиха с простотиите им с 2 тъпи коли ще ми сурнат тоз сейф и не само го суркат ами и ети в несвяст,това ако се случи в реалния живот първо че много трудно и не се знае колк овреме биха издържали да го дърпат пък ако бяха засекли в някоя сграда щеше не само въжета да се късат ,ми и колите щеше да станат като хвърчила,а те на филма го мятаха тоз ми ти сейф като парашут на драгстер :)Ей това и от влака като сваляха колите бяха големите глупости,иначе ми допадна беше интересен :)ПП: КИро ти що си им дал да ти снимат колата е ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете си 1-цата и гледайте истинския филм с истински коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам даааааааааа,маиче си прав колега! 1-цата си остава класика,може би и 2-ката. Токио дрифта не беше зле,макар да няма нищо общо с никоя друга серия,но следващите 2 са си почти бози! Гледат се като за първи път,но само толкова!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че нищо неможе да се равнява с първата серия. Това си е по скоро лека и забавна серия от поредицата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, гледах го филмчето, но определено първа и втора част донякъде за мен са по-интересни. Петата част си е типично екшънче и много далеч от филм за коли, тунинг и гонки, каквито бяха първите 2 части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по коментарите и отидох с нагласата, че ще гледам скучен филм, но всъщност не беше така. Негативните коментари идват от това, че наистина филма няма нищо общо с колите, но като изключим това много ми хареса. Бих казал, че е доста приятен за гледане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефят панорамните кадри от различни места в Рио. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си е екшън ... даже не показаха как спечелват колите на гонките :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях няколко хонди, а за нсхикса в началото няма да коментирам :) :) :) но като цяло беше много скучен филм, чак заспах! искам да гледам яки коли и гонки, не бандата на оушън!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разочарован съм гледах го оня ден само екшън, нито дръпки нищо, като първата и 2рата част те си остават класиките в жанра ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...