Jump to content
demon89

Проблем с инсталиране на Honda EPC 17.00

Recommended Posts

Здравейте какво ли не опитах но немога да я инсталирам,още при пускането ми изписва ето това Публикувано изображение

Рових се в чичо Гугъл за решение но единствено в някакъв руски форум един от потребителите имаше същия проблем,но за жалост руски не разбирам.Ще се радвам ако някой успее да помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква система си, 64 или 32? Пробвай в "compatibility mode" или си сложи една виртуална машина на Windows XP !

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Win 7 32bit пробвах и с промяна на съвместимостта,но пак не става а това с виртуалната машина трябва да се разровя да видя как се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли предишна версия инсталирана на компютъра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо му задаваш отговори? :honda:Да, това е проблема. Имал е стара версия, махнал я е, но в регистъра все още има ключове, които стоят. Трябва да се премахнат ръчно и ще се инсталира без проблем. Едно търсене за "Honda" (или "Honda EPC" или само "EPC") в regedit и е готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм предишна версия на програма но не съм сигурен коя.Търсенето в regedit не даде резултат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не даде. Виж долната картинка:

 

Публикувано изображение

Би трябвало и ти да имаш ключ \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Honda. Изтрий го (може да го експортираш преди това, за всеки случай) и би трябвало инсталацията да тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не даде. Виж долната картинка:

 

Публикувано изображение

Би трябвало и ти да имаш ключ \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Honda. Изтрий го (може да го експортираш преди това, за всеки случай) и би трябвало инсталацията да тръгне.

 

Понеже не съм много запознат с ровенето в регистрите мислех,че след търсене трябва да изтрия само това което ми излиза в дясната част на прозореца.Сега изтрих самите папки и стана работата.Ако идваш към Пловдив да знаеш,че имаш 1 бира от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов проблем след инсталация и рестартиране на компа

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А поне веднъж тръгна ли? Или въобще не е тръгнало? На 7-цата имаше един сървис който не е пуснат. Ако на exe-то му дадеш пак да е в режим на съвместимост с Windows XP SP3 мисля че трябва да тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А поне веднъж тръгна ли? Или въобще не е тръгнало? На 7-цата имаше един сървис който не е пуснат. Ако на exe-то му дадеш пак да е в режим на съвместимост с Windows XP SP3 мисля че трябва да тръгне.

Точно това бях забравил да променя след инсталацията.Благодаря за помоща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...