Jump to content
галимир

регулаж на фаровете

Recommended Posts

здравейте колегинякой знае ли как мога да си регулиран фарофете самсивик 6 фейслифт хечсложих би ксенон и сега светят който на кадето си искаблагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
реглажако не разбираш от горепосоченото отиди в някой сервиз като друмник, правят реглаж с машина (става перфектно) за 7-10 лева
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реглажако не разбираш от горепосоченото отиди в някой сервиз като друмник, правят реглаж с машина (става перфектно) за 7-10 лева

Със сигурност колегата нищо няма да разбере от това което си пуснал. Регулирането на фарове не е сложно, ама трябва някой да ти обясни. Та да питам- какво е А, какво е В и какво е h в посочената от теб снимка? ПП между другото липсва една величина без която няма как да стане реглажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих на реглaж на фаровете, понеже сложих ксенон и не исках да заслепявам насрещно движещите се. Супер доволен съм как светят, осветяват перфектно пътя, да не говоря за дълги. Проблемът е, че хората до такава степен са свикнали с неправилно светещи светлини, че ми намигат.

Редактирано от prozacc
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема, колега е че ги заслепяваш не са свикнали с нищо. Крайно време е да се забранят ксеноните за обикновен рефлекторен фар. Поздрави

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да ги свалям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не са ти с лупи винаги пречат (че и с лупи пречат, но значително по малко)... просто е ужас срещу теб да се кара повярвай ми много опити много играчка и накрая нищо все ще ти примигат или ги правиш да ти светят пред гумите или вадиш очите на хората(освен, ако не е фабричен ксенон, където фаровете се движат при тръгване спиране и автоматично се мие самият фар...) ако фара е малко замърсен пак съм забелязал почват всички срещу теб да карат на дълги.п.с. дълго време не ми бяха премигвали и си мислих, че съм решил проблема (след лека играчка с едно приятелче " сега как е ":D )оказа се, че просто всички са свикнали да им вадят очите :)

Редактирано от Code7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...