Jump to content
Fiend

3M DI-NOC Carbon

Recommended Posts

Някой може ли да посочи магазин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

google това ми показа .. цък1 цък2 цък3цък4 но не знам дали ще ти свърши работа :lol:

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми в Бургас за да видя на място цветовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Бургас не можах да открия...видях, че във Варна има на 1,2 места.Ако още не си си намерил...Единия вариант е да пробваш да питаш някоя от фирмите да ти пратят мостри..не е кои знае какво.Може и някой колега, който е ползвал и му е останало неизползваемо парче...А в Бургас в по-големите печатни фирми или рекламни агенции провери ли ? :lol:Или в краен случай..харесваш си кой цвят ти трябва и от тук или от другадеси поръчваш цвета на парче 20x10см за 2 лв...не е без пари, но е решение за да видиш реално как изглеждат и не се набутваш 150лв :lol:Сигурно не ти помагам кой знае колко ама... :zen:

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си от Бургас мога да ти покажа от черното. А при желание от твоя страна ще те пратя в Славейков да видиш и други цветове. Цената там обаче е `САМО` 90лв за кв/м без ДДС. Уаау нали? Споко , има го и по 70лв с ДДС но не е в Бургас. Има и по 54лв/кв --не е ЗМ , но също е с много добро качество - пробвано е

Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро,самото фолио е скъпо,скъпо е и поставянето-има си много чалъми и мурафети за да не се прищипва по извивките на детайла .Имам приятел с рекламна агенция в Несебър има мостри и той самия поставя след обучение на човек от 3М .Дори си е направил ГСМ-а и капаците на 2 от фирмените си коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се спрял на "Gun Metal" или "Silver" но искам да ги видя на живо как стои, защото само по-картинки и YouTube малко трудно! Давайте адреси къде да ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се спрял на "Gun Metal" или "Silver" но искам да ги видя на живо как стои, защото само по-картинки и YouTube малко трудно! Давайте адреси къде да ходя.

Как да стои-брутално ще е какво очакваш :lol: На сива кола си е супер.3D задължително.Пиши и на Ванката(StreetStyle)той може и да има нещо налично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...