Jump to content
Ceckin

При десен завой и подаване на газ скърца

Recommended Posts

Приветкогато завивам и подавам газ / само надясно / и се чува едно скърцане все едно се обтяга стоманено въже не знам как по добре да го опиша. ако завивам и не подавам газ не скърца във всички други случаи не се чуваидеи от къде може да е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа,че и при мен има нещо такова,но е по скоро като еднократно почукване:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне при мене не е еднократно в момента в който тръгна да изправям волана и спира даже не мога да го хвана от коя страна се чувааз супер случайно го открих понеже един ден бях спрял радиото но даже и леко да е пуснато няма да се забележи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се наблюдава проблема на 7-ма ген. Виждам ,че си от София и ако искаш мини през сервиза да ти покажа и имитирам въпросното скърцане.Проблема в 90% от случаите е една втулка в кормилната река(електрическата е високо и разклащането на колата я измества в 2 равнини) и е много странно,защото е нелогично.Оправя се със смяна на въпросната втулка.Наистина е трудно да се даде диагноза с писане във форума ,но това ,което чета .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен,че при мен е от рейката,защото всичко друго съм подменил и пак имам поблем:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем скарцане при завой и се оказа шарнир долен а ако е рейката тропането е саштото като на разбит накрайник можеш да разбереш на павета най добре:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...