Jump to content
mEtaka

Защо ми е изтрита обявата на кола

Recommended Posts

Та въпроса ми е към модераторите, защо изчезна втората обява за продажба на Прелюд-ката. Дори и лично не съм получил? /Мисля, че знам отговора, но определено искам да започна един дебат!/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото си я пуснал от името на друг човек. :lol: Това го знаеш предполагам. А дебата е ясен - има и други хора които пускат обяви от името на други хора и може би минават между капките. :yes:Не трябваше да споменаваш че е от името на друг човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, нямаше как да не спомена. Първо защото 10 обяви по-надоло е личният ми автомобил, а и като гледах как всеки си плющи обяви от името на друг викам може да е паднало правилото. Обаче явно тенденцията за едни може а за други не- продължава. Просто не съм получил и едно съобщение за това ти нещо. Най-много ме дразни защо някой да могат, а други не?!?! Има някакво правило, което предполагам ние простосмъртните не го знаем? Записал съм си 5 линка за продажба от името на друго лице, даже и 6-та се сещам, но не ми се дълбае толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябваше да споменаваш че е от името на друг човек :lol:

Което при евентуален проблем с колата може да доведе до тема колко е "коректен" колегата и оправдания от типа "ми колата не е моя"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за да се наема да пусна обявата от името на друг човек, значи съм приценил. Мога да кажа, че този Прелюд в моторния отсег е перфектен, колата работи страшно тихо, сменени сегменти преди 1000км. Пича работи в нашета фирма като шофьор и толкова я кара. Не съм пуснал от негово име темата само ако нещо се прецака да се оправдавам после. Просто защото заслужава да я вземе някой фен. По тази причина и моета в мобиле и карс.бг струва 6500 за да не ми звънят разни хора с разни идеали. Те така.Все пак не съм от хората търгуващи с коли и не пускам през две седмици по една обява за продан. П.С. Та все пак ще си изчакам да видя кой ми я е изтрил. И да ми отговори колко обяви ще трябва да му постна за да ми върне моета или какви пари трябва да дам да стои моета там.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Говорех принципно, нищо специално по твои адрес, колега. Изтъкнах го като една от причините за това правило :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та аз си чакам ей тука някой да ми отговори на въпросите:1. Кой ми изтри темата? Защо след като ми изтри темата има още няколко като моета?!2. До кога в този форум едни ще бъдат толерирани и едни не?!3. Защо не получих уведомление?4. Колко пари трябва да платя темата ми да бъде там?5. Как искате да няма дразги, като може би вие сте хората, които с вашето поведение правите нещата от далеч?! Как искате да се спазват правила, като някой от вас не ги спазват?

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и аз пусках обява от името на един приятел (единствената обява, която съм пускал във форума). Търсеше си предна броня за Civic-а. След няколко часа получих ЛС, че обявата ми не е пусната по правилата и темата ще бъде изтрита. Прочетох пак правилата, за да видя къде съм сбъркал и видях, че обявите трябва да се пускат лично. ОК, съгласих се. След това обаче съм виждал не една и две обяви пускани от името на лице, различно от това, което ги публикува. Все не ми се разправя да ги записвам и следя, дали и те се трият или си остават. Щом обаче ти си си записал някои такива, ще ми е много интересно да проследя развитието и да видя какви са отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метак спокойно бре нашия :D , на мене ми изтрха така за кола, за седалки и музика или джанти(едното от двете не си спомням).За колата ме питаха на лично и аз не съм знаел за правилото, макара че ако бях казал, че е моя или на майка ми и баща ми как щяха да разберат, по 6-то чуство ли??? Ама за аксесоарите как прецениха незнам, не се коси :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, както е тръгнало и както сам виждаш темата седи 2 дена и нито един отговор от модератор няма. По простата причина, че няма какво да кажат. Защото за едни може, а за други не. Жалко е това.Имам записани такива теми /линковете им/, обаче как да ги пусна ми кажете като пичовете не са виновни. Не искам да стават скандали.Според мен щом един е решил да пусне на негов приятел колата и не е от вчера във форума значи, че малко или много колата ще е в добро състояние и ме съмнява да си заложи "името" за някакъв боклук. Незнам....

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си си отговорил на въпроса защо е изтрита обявата. А щом имаш други такива теми докладвай ги. Има бутон докладвай или report (в зависимост дали ползвата скина на българаски или английски) на всяко мнение във форума. Всяка основателно докладвана тема ще последва съдбата на твоята. В това може да си сигурен. Вместо да всяваш интриги как за едни може ма за теб точно не може трябваше просто да докладваш темите които не отговарят на правилата. Бутон доклад е много полезен за екипа. Физически не сме в състояние да се справим сами. За това сме обявили конкурс за нови локални модератори. Също така се надяваме на помощ от потребители чрез системата за доклади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ми говори глупости ако обичаш, не всявам интриги:P Темите за които говоря са повдигани по няколко пъти, щом някой от модераторите може да ми види моета тема, то следователно е видял и другите теми. Точно за тази изберателност говоря от ваша страна, както доста хора я знаят да не казвам всички. Както вие /не говоря за всички модератори- нека ме извинят тези които се чувстват засегнати без вина/ обичате да говорите, правилата са за всички;)След като ми е изтрита обявата защо нямам съобщение?!?! За да мога директно да се обърна към въпросния модератор.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А опита ли все пак да пуснеш доклад? Дори и на някоя от другите теми? А има линк към целия модераторски екип, където можеш да попиташ или мен или всеки друг модератор? Все пак имам един въпрос, след като си знаел че нарушаваш правилата, при това съзнателно, защо искаш обяснение за това че някой следи за тяхното спазване и е изтрил темата ти? А за това дори на са ти вдигнали уорна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ми вдигнат уорна? При положение, че на другите темите седят. Получавал съм уорн за същата работа, но тогава незнаех за това новодошло правило. Тогава също имаше такива теми пуснати за трети лица и те също се ъпваха до като колите не се продадоха, но не исках просто да злепоставям пичовете пуснали обявата защото нито ги познавам нито имам нещо към тях. Принципно не съм такъв човек, но след като ми се случва това за втори път смятам, че който и да е ще се подразни. Все пак тука пишем хора, нормално е да се дразним от такива работи. В момента съм сам сред вълци, но това не ми пречи да се защитавам :P и да си се защитавам /ако ме разбираш какво имам в предвид/. Може да погледнеш на нещата малко по реално, а не да се опитваш да ми обесняваш как има репорти и тн. при положение, че знаеш как седят нещата. Да прав съм и няма как някой да ми докаже обратното. Смятам също, че и поддържам добрия тон! Няма безгрешни хора, но определено има лични симпатий. Поради тази причина искам да разбера от КОГО ми е изтрита темата? Надявам се това да не е в разрез със правилата, пък и смятам че си ми е в правото.Също от съображение, не съм пуснал темата в Общи дискусий или в Офф топик за да не става удостояние на голяма аудитория. Понеже не искам да всявам интрига а да ми се отговори на въпросите които съм пуснал в 7-мия си пост. Благодаря

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та аз си чакам ей тука някой да ми отговори на въпросите:1. Кой ми изтри темата? Защо след като ми изтри темата има още няколко като моета?!2. До кога в този форум едни ще бъдат толерирани и едни не?!3. Защо не получих уведомление?4. Колко пари трябва да платя темата ми да бъде там?5. Как искате да няма дразги, като може би вие сте хората, които с вашето поведение правите нещата от далеч?! Как искате да се спазват правила, като някой от вас не ги спазват?

1. Защо си мислиш че има лично отношение към теб? И се трият само твои теми. Като казваш че има други с теми като твоята пак казвам докладвай ги! За да мога да ти кажа кой е изтрил темата ти спомняш ли си кога горе долу си я пуснал?2. До когато си мислиш че всички следят само за твоите грешки. Посочи ми един който е толериран тук. И защо смяташ че той е толериран?3. Защото според мен съзнателно си нарушил правилата и си очаквал да минеш метър. 4.Цените за реклама във форума (виж от коя дата е темата)5. Посочи ми кой модератор не ги спазва.И за да не ти вдигнат уорна и да не ти пратят лично може да е имало друг проблем за това ще те помоля да си спомниш кога горе долу е пусната темата. По време на смяната на хостинга или по време на обновяването на форума ли е било?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...