Jump to content
movx2000

още една дразнеща дивотия в новия форум

Recommended Posts

и така - опитах се да търся нещо във форума, преди да пусна въпрос. нали няма смисъл да питам за нещо, което вече е било дискутирано.та търсенето ми не даде резултат, опитах се да формулирам по друг начин търсенето си и какво да видя - спам контрола бил включен, да съм бил изчакал преди да търся отново.що за идиотщина е това? да си губя времето за всеки нов опит при търсенето?сега вероятно ще ми обяснят, че това се налага, защита от спам и т.н., и че ако оставят така без контрол, сървърът ще се претовари ако някой пусне софтуер да спами. не знам как да се реши проблема, но така е дразнещо и неудобно.

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен, че този спам контрол трябва да бъде ограничен - много е досаден! Нека да е 5сек примерно, но 30 не е нормално..Все едно съм в платен сайт с безплатна регистрация !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам как да се реши проблема, но така е дразнещо и неудобно.

 

Да речем, че търсиш "акумулатор":

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има я, и то не само в този форум, а и в доста други. Ако искаш провери примерно в forum.muzikant.org - там също го има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@user: искаш да кажеш да не търся с търсачката във форума, а да ползвам гугъл, това ли е?интересно, не се бях сетил.благодаря за идеята.а това, че го имало и в други форуми изобщо не ме успокоява, като това досажда и ми пречи да си съврша работа.имало го е в предишната версия? не си спомням да съм имал такъв проблем. може да е имало, но с различни настройки, така че на практика не пречеше.P.S. готин сиамец :lol:

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...