Jump to content
Gencho

14 Джанти от ГОЛФ

Recommended Posts

Някой слагал ли е 14 джанти 4 x 100 на хонда Сивик от Голф 3 .Интересува ме дали има голямо значение централния отвор на Сивика е 56.1м.м. а този на голфа е 57 и нещо не знам точно колко . Та питам аз ще трябва ли фланец и то ако трябва какъв защото ще трябва да е доста тънак дори не възможно ми се вижда. Нека някой ако кара с такива да ми каже какви са (+) и (-).Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=53617&st=0&p=1051111366&hl=%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%84&fromsearch=1entry1051111366Тва търсачката е чудна машина.П.п 14 джанти кво ще ги правиш толко много ? Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ти втулки, не фланец

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги но тярсех в търсачката но ми излезе само в полезни тема за джантите но не ми беше от полза . Тази която е дал колегата fenabg върши работа но тези втулки от каде да се намерят толкова тънки.В Пловдив ако някой знае да каже от каде.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От аптека бе колега :blink: .Сега сериозно отиваш при някои стугар дет знае що е струг и ти ги прави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм слагал други джанти с по голям отвор и съм няма;л никави проблеми без втулки.Според мен няма смисъл да слагаш втулки защото нашите коли са с гайки под конус а не с болтове и да искаш джантата да е мръднеш няма как да стане ако се притесняваш от тресене на волана.пробвал съм и съм карал доста време така и дори с около 200км съм хвърчал по магистралата и няма ядове.найдобре е да си е точен централния отвор ама.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли е 14 джанти 4 x 100 на хонда Сивик от Голф 3 .Интересува ме дали има голямо значение централния отвор на Сивика е 56.1м.м. а този на голфа е 57 и нещо не знам точно колко . Та питам аз ще трябва ли фланец и то ако трябва какъв защото ще трябва да е доста тънак дори не възможно ми се вижда. Нека някой ако кара с такива да ми каже какви са (+) и (-).Благодаря предварително.

колега аз също си взех такива джанти от голф! мерих ги при гумаджия и единственото което трябва да се направи е да се купят или направят втулки около 1 милиметър дебели или два! Оферта е да си ги направиш от пластмасова чашка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с голфови... търкалям ги без втулки

Публикувано изображение

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва хондса е чудна машина с гайки под конус а останалите коли са с болтове и те не са под конус ;) .Не мие е ясно защо всяка тема я превръщате в статистика ,и я растягате при положение че преди има няма месец е дискутирано точно това . Конкретизирам тази .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоля темата да се изтрие стана ми ясно за какво иде реч. Благодаря на колегите за мненията с които ми се изясни питането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...