Jump to content
damianski

Разход Црв 2.2 I-Dtec

Recommended Posts

Здравейте отскоро се сдобих с новото црв 2.2 дизел автомат.Като впечатление досега след 1000 км ,определено съм много доволен. Тъй като имаме и модела преди фейслифта 2008г. у дома ,но е дизел ръчка, разликата в двата автомобила е голяма и най-вече в пътното поведение, само едно не ми дава мира, ръчката гори 7.2 а тази с автомата не мога да я сваля под 10. Та вапроса ми е има ли някой друг с такава и какъв му е разхода( хубаво че не взех бензина че сигурно 15 щеше да гори) ??

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам я джипката, но това което знам е, че му трябва време на двигателя да се разработи и тогава ще почне да харчи по-малко. Другото е, че бензина автоматик харчи 13 градско, не 15. Трето - никога няма да докараш разхода на ръчката. След време ще ти падне до 9 и това е. Друго си е да чоплиш семки докато караш и това си има цена :(

Редактирано от victor_xtz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за този разход , изминатите колометри около 1000км са само градско. Е в ст.загора не е като в софия но все пак си е доста трофика. Дано да е така колега , за отпушването знам тъй като сме купували няколко нови коли и определено след 10к км се отпушват, но за разхода не помня как се движеше.Утре ще пусна снимки иначе цвета е Urban titanium и ниво elegance lifestyle. Спрямо модела преди фейслифта най-голямата разлика е в возията( която преди не ми харесваше люлее си) а сега вози като бмв направо лепне .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за този разход , изминатите колометри около 1000км са само градско. Е в ст.загора не е като в софия но все пак си е доста трофика. Дано да е така колега , за отпушването знам тъй като сме купували няколко нови коли и определено след 10к км се отпушват, но за разхода не помня как се движеше.Утре ще пусна снимки иначе цвета е Urban titanium и ниво elegance lifestyle. Спрямо модела преди фейслифта най-голямата разлика е в возията( която преди не ми харесваше люлее си) а сега вози като бмв направо лепне .

Как я сравни с бмв:drunk:!Те са произведени със съвсем различна концепция а и са марките двете крайности.Поздрави за колата,страхотна е,със здраве да си я карате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как я сравни с бмв:ranting:!Те са произведени със съвсем различна концепция а и са марките двете крайности.Поздрави за колата,страхотна е,със здраве да си я карате :tooth:Мерси колега, ами сравнявам го с на един приятел бмв х3 , като возия е по-близко до него отколкото от преди фейслифтап.с. май нещо не мога кача снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гори толкова. Поне пъргава ли е с този двигател? 150кс. стигат ли на това купе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах и дизела и бензина по 150 к.с. просто няма такъв дизел, много пъргав и 150 кончета си теглят без да се замислят много много, още съм в процес на размисъл дали да взимам едно такова...да каже колегата какви са му впечатленията до сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, ами сравнявам го с на един приятел бмв х3 , като возия е по-близко до него отколкото от преди фейслифтап.с. май нещо не мога кача снимки

Х3 та колко гори? :) По каталог CR-V му дават 8.1/100 градско с ръчна и 9/100 с автоматик, а на Х3-та с 2л 150кс - 9.6/100 с ръчни скорости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да качиш снимки да я видим по скоро от вътре. Аз като гледах Elegans Lifestyle радиото беше едно особено, като всеедно с навигация ама не е с навигация. Та ми е интересно и как свири това чудо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега за 1500 лв ти монтират мултимедиината система :) на цр-в и 1400лв на сивик 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то да пусна снимки ,ама не става , иска ми линк някакъв, май трябва да ги публикувам някаде( ще се помъча). И за радиото, много е грозно ,не е като на екзекутив , мисля по варианта да монтирам мултимедия ,но трябва да ходя до софия или пловдив като ми оферираха 1900лв с ддс за медия с камера и монтаж ама можело и за един ден да не станело та засега се разкарвам с това измислено радио , има добър саунд но на дизайн е много зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.album.bg/radichkov/images/25955841/"]сега стана , ама ако кажете как да го направя да излизат направо а не само линкове Редактирано от damianski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като впечатление досега само положителни, с изключение на грозното радио всичко друго е супер,.Какво да ви кажа отначало бях решил да взимам нещо друго различно , тъй като имаме црв 2008г пак дизел ръчка ниво екзекютив и който доста често го карам за две години е на 60 хиляди от които 30 съм навъртял аз. Исках да взема нещо различно, защото нямаше да го има удоволствието от новата кола а и много се клати.Та не бяха тойоти, нисани ,тигуани, аудита, кво ли не карах и все нещо не ми харесваше кое тясно , кое грозно ,кое жената не харесва, кое вози гадно, маздата примерно няма автомат , накрая се бях отчаял и реших да взимам Mercedes GLK ма жената като запъна краката , това грозното ли вика тя :P. Бях се отчаял и си викам ще чакам да излезне новото БМВ Х3 което покрива всичките ми и на жената изкисвкания само дето доста скъпо и щеше да е базов модел и с голям лизинг, абе гадна работа.Та някрая съвсем случайно се качих на едно црв след фейслифта и каква голяма изненада беше за мен , това е направо друг автомобил, супер поведение , като динамика почти няма разлика тъй като старата е ръчка асега автомат. Като ускорение е доста добре ,но примерно с едно х3 3.0D не може да се сравнява. между другото се возих на едно црв 2.2 140к.с. с чип май към 180к.с. там направо хапеше асфалта.Гледам германците правят от новия 150к.с. и 350НМ с чип на около 200к.с. и 430НМ ама тогава нема гаранция а тя е ЦЕЛИ 5 ГОДИНИ :D:worthy::):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...