Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.15

Визуален тунинг No.15 - гласуване  

80 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Визуалният тунинг набра сила и No. 15 от поредицата потвърждава това:

Снимката по която тунинг майсторите работиха, е тази:

Публикувано изображение

 

А ето и резултатите от труда им:

 

1

Публикувано изображение

 

2

Публикувано изображение

 

3

Публикувано изображение

 

4

Публикувано изображение

 

5

Публикувано изображение

 

 

 

 

Моля, гласуването да започне СЕГА, и нека най-добрият да спечели!

Резултатите и имената на авторите ще станат известни в Сряда 24 ноември 2010

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No 5 Много добре изпипана JDM-ka :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път всичките са станали много готини. Много се колебах докато реша за коя да гласувам. Браво колеги! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да чуя някаква критика, някаква забележка. Хайде намерете косур на която и да е разработка. Толкова песимисти има във форума - нека се изявят разбирачите, да изкажат мнение сега,... или да замълчат завинаги.Защото тоя труд който са положили всички участници дава резултат, и аз с моето просто око не откривам никакви забележки.Просто евала на всички които отделиха време, и вложиха сърцето си в тези творения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-добри и по-добри творения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път нещо много слабо представяне. Гласувах за номер 2, но като цяло нито една не ми хареса

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 3 много ми хареса. Единствената ми забележка е,че не трябваше да е толкова тъмно сливането при веждите.Ако беше направено някакси както при Ауди Allroad нямаше да има цена.Но като цяло е много добре направено.Евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто евала на всички които отделиха време, и вложиха сърцето си в тези творения!

Понеже явно искаш сам да си наакаш темата, аз ще дам моето мнение: Тунинга не е само боя и джанти, и основно правило да се спазват линиите на автомобила може, и да се променят но трябва да има линиии. Това което ми прави впечатление повечето разработки лайсните или ги има само на бронята или само на панелите, почти никаква работа по броните и по праговете все едно си оставаме на тема JDM. Ще спра до тук защото не искам да обиждам никого :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре темата се развива от към конкуренция идеики и изпълнения :( Моя фаворит е №5 който според мен се е справил най-добре , като изключа , че е пропуснал като маха лайсните отстрани да махне и тея на бронята :) но като цяло браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам забележка, но към базовата картинка - има къде къде по добри примери за ЕК4. Гласувах за N3, защото беше добре направен и най важното - неочакван и невиждан (аз поне не бях виждал ЕК в такава перспектива. Ами допада ми. Малко от сегашното ЦР-В, малко от Кайен - добре се е получило и и отива на колицата. Останалите също са добри, но се разминаха с моита представа за ЕК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-цата се е получила най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма конкуренция за 2-рото място ;)

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 място убедително с 33 гласа печели Ashes

Публикувано изображение

2 място за някой, който така и не се представи :) (9 гласа)

Публикувано изображение

 

 

3-тото място отива при Трънчо (8 гласа)

Публикувано изображение

 

 

4-тото място е за мен - paRADOx (6 гласа) (още ме е яд, че прекалих с черния цвят....иначе се получи много добре, според мен)

Публикувано изображение

 

 

и за жалост последното място е любимата на мен разработка на prozium (3 гласа)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т....иначе се получи много добре, според мен...

Публикувано изображение

 

 

това толкова много ми хареса че започнах да се оглеждам за читава шестица за такъв проект.... Поздравление за нестандартното виждане... много бих се радвал някой да създаде нещо такова Civic SUV :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'ManiaK' Сега, след като обявих резултатите от гласуването, ще си оправя SUV-чето и ще кача снимката в тази тема, за да се види в по-добрата му светлина.Много ме хвана яд, че го направих перфектно а после просто "очерних" цялата си работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се върти в главата Сивика да го направа СУВ ;) даже се оглеждам за евентуален донор на 4WD някой Шътъл или сивик. то невъзможни неща няма ама все пак знаете ли на 6-та ген много преправяне ли ще трябва ако се вземе окачване от Шътъл? знам че темата е за визуален тунинг ама...@paRADOx: Аз съм със седан 6-та ген ако ще правиш пак визуален тунинг ще пробваш ли със Седан, и ако може изглед от страни, по възможност без прекомерни изгъзици :) просто мааалко по-висока че да може да си ходя за риба с нея :) не че сега не се справя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо от Шътъл? HR-V не е ли по близко до Сивик 6? Двигателитe са си от Сивик купе 1.6 - 105к.с. и 1.6 - 125к.с., има 4х4 вариант. То HR-V си е като Civic SUV :)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради цената :) то нали за това е проект, ако се ползват части от HR-V ще се окаже че излиза по-добре да си купя HR-V или направо CRV :) и все пак линията на сивика ми харесва повече от тази на HR-V то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на гласувалите за мен :worthy: ! Другият път ще се постарая още повече :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти недей се постарава повече, че хептен няма да има смисъл :worthy: Честито! :) Благодаря на всички гласували. Чакаме 16-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти недей се постарава повече, че хептен няма да има смисъл :) Честито! :P Благодаря на всички гласували. Чакаме 16-ката

Мерси, колега! Този белият цвят е страхотен и аз мислех да я правя бяла, ама нямаше да успея да я докарам и се отказах :P . А и на SUV-то, съм фен, идеално да напълни на някой главата с идеи :worthy: ...а и другите са станали много добре :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 място за някой, който така и не се представи (9 гласа). Извинетеме ,че не се представих :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...