Jump to content
poker4e

проблем с маслото

Recommended Posts

колеги скоро си смених маслото и неска го погледнах беше намаляло доста от какво може дасе далжи това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видимо вижда ли се от някаде да е омазано или текло :) Другия вариянт е както при всички ... Сегменти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен ми казаха че можило да баде и гумички на клапаните как да разбера кое

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало, както каза и колегата по-горе - огледай за течове. Ако не установиш нищо - сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен ми казаха че можило да баде и гумички на клапаните как да разбера кое

има лек таене на гарнитурата на картера друго несе вижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен ми казаха че можило да баде и гумички на клапаните как да разбера кое

има лек таене на гарнитурата на картера друго несе вижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от всякаде ли или в единия край щото може да си се заблудил от това като са ти сменяли маслото и са сменяли филтъра да са оляли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегменти и гумички и трябва да забравиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ,както каза терориста в една друга подобна тема има два начина за отстраняване на загубата на масло -труден и лесен-та трудния е кой каквото ще да ти разправа и да те накара да смениш по колата най-накрая пак до сегментите стигаш ,или пък направо да си ги смениш и решаваш проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На каква кола ? Най-често проблема е от сегменти, но понякога се дължи и на самият двигател и шофьор :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги скоро си смених маслото и неска го погледнах беше намаляло доста от какво може дасе далжи това

Колега съжалявам ако те обиждам но, колата на равно ли беше паркирана, колко време след като загаси мотора провери маслото? Колко км си навъртял след смяната на маслото? Същата марка като до сега ли сложи?Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...