Jump to content
KrasIs7a

Проблем с фаровете на сивик 4г

Recommended Posts

Значи проблема ми е следния.Преди да смачкам десния ми фар (2 секции) - и 2-та фара на къси светеха по 1 секция на дълги и 2-те секции.След като смачках фара го смених отново с 2 секционен но се появи проблем.На къси ми светеха 1 секция къси на другия секция дълги и обратно.Сега на тоя етап са само къси/дълги на 1 секция и секцията H1 не свети. Какво може да пробвам да направя за да светнат и H1-ците като се има ж предвид да не пренатоварвам ключа :) Мерси на отзовалите се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам същия проблем но съм 5та генерация хеч с angel eyes.... и при мен като пусна дългите късите изгасват... а крушките са ми с H1 и на къси и на дълги ..... мисля че ще се оправи с едно реле, но какво точно някой да каже, че ме е страх да пробвам да не запаля някоя инсталация заради слабо реленце...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко си се престарал с повтарянето на "секции" и общо взето почти нищо не се разбира от поста. Също така какво означава "смачкал" ? Ако си имал удар - разгледай да няма някоя жица скъсана. И на двата фара ли ти свети само H4 на дълги, или само на сменявания?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да смачкал означава точно тъй имало е удар.На Н4 и 2-та фара си светят къси дълги.Мисълта ми е че преди удара светеха и 2-те секции като Н4 къси/дълги а Н1 само дълги(и 2-те секции заедно).Сега Н1 не светят хич ами си свети само Н4 секцията.Искам да ми светят както преди и 4-те секции.Другото което обясних е чв след удара на къси светеха H1 на единия фар и Н4 на другия и като дам дълги обратното.Н4 на единия и Н1 на другия и неможах да ги накарам да светят и 4-те секции и се принудих да си вържа само H4-ките да светят къси дълги.За жици скъсани незнам не се виждат само знам че преди удара имаше някакви home made жици разни мостове от предишния собственик и светеха и 4-те секции :)

Редактирано от KrasIs7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай аз не мога да помогна. (дистанционно де :)) Потърси предният собтственик да ги навърже пак по същият начин. :) Или се пусни до Враца някой уикенд и ще ги превържем както му е реда. :D

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxa няма да повярваш ма точно тая събота мислех да отскоча до враца да видя кво става :) така че може да уредим нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...