Jump to content

Recommended Posts

здравеите колеги искам да попитам от какшо може да ми дава 16та грешка на колегата respective колата му работи на 3 цилиндъра и дава същата грешка като при мен,а при мен симптомите са леко придурпване в ниските обороти.става вапрос за d15b2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ... Sebulba се оказа прав!Другата тема(на Respectivе) вече не е 2 в 1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ... Sebulba се оказа прав!Другата тема(на Respectivе) вече не е 2 в 1.

вие вече не знаете кво искате бе колеги ама няа значение просто като не си компетентен не пиши по темата:dunno:!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ... Sebulba се оказа прав!Другата тема(на Respectivе) вече не е 2 в 1.

Благодарим ти за компетентното мнение! Без теб нямаше да разрешим проблема :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да помогна тогава

Тук две теми в една ли има или аз не разбрах? :dunno:

тва мисля че е по темата нз кво се праите на интересни секи пътнали се опитваме да разрешим проблема на колегата

Проблема не е нито един от посочените по отгоре! Премерих компресията на въпросния цилиндър и се оказа че няма компресия! След цял ден разкачане по мотора,наи после се докопах до клапаните...проблема беше точно там!

Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да помогна тогава

Тук две теми в една ли има или аз не разбрах? :dunno:

тва мисля че е по темата нз кво се праите на интересни секи пътнали се опитваме да разрешим проблема на колегата

Проблема не е нито един от посочените по отгоре! Премерих компресията на въпросния цилиндър и се оказа че няма компресия! След цял ден разкачане по мотора,наи после се докопах до клапаните...проблема беше точно там!

Успех
Браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up :) колеги дали може да е от главното реле ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...