Jump to content
manch

Тампони за окачването

Recommended Posts

Здравейте колеги, случайно попаднах на TOBA в ebay. Цената е меко казано странна, при положение че кит от ЕнерджиСъспеншън идва за около 200$ с доставка. Предстой ми смяна на тампони и се огледждам, като съм решил само големите отзад да взема от Бултрако по съвет на Омбре. А за другите като гледам вариантите са 2 - Шиков или полиуретанови. Споделете мнения ако някой наскоро е сменял нещо.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За eBay с пълна сила важи правилото "Три пъти мери, един път режи!". Т.е. чети най-малко три пъти, ако трябва искай помощ в превода и чак тогава натискай Buy it now. В случая на снимката има N броя тампони, обаче човекът продава един единствен - този който захваща торсионната щанга към купето. Sway Bar = Antiroll Bar = Торсионна Щанга. Това за което казваш, че струва $200, не знам какво е, но щом има думичката кит, предполагам, че са всички тампони.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, найстина не бях прочел всичко. А другите комплекти са ето ТОВАИ все пак, някой с мнение за тампоните, полиуретан,гума ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този верно продава само 2-та тампона за щангата.Второто си е кит с всичко , някои даже са по 2 , и за D серия и за B.Но има доста разновидности на сивиците и някой път в кита идват грешните тампони.Не всички сивици 92-95 са с едни и същи тампони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е във втулките на задните носачи, имат два размера 32 и 35 мм, като си купувах моите ме питаха точно на тях какъв им е диаметъра. Говоря за 5 г. сивик. Иначе бой на полиуретана не се замислчйте, за 300 лв си смених почти всички тампони. Без труда естествено ...

Редактирано от Mirchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз ще споделя кво направих.по съвет на момчето,което ми качи спортното окачване,смених всички тампони.по два от двете страни отпред и задните големите отзат.не осещах че имам нещо по колата за смяна,но момчето като ги извади приличаха на стафида.особенно задните.също ми каза,че ако отпред смениш само от едната страна,после на стенда дава отклонение.така,4 предни и 2 задни тампона ми струваха 90 лева тампоните са страхотно изпълнение и като ги смениш веднъж с такива правени там,не повтаряш..големите са по 25 лева,малките по 10.тампоните ми ги направиха пред очите за 10 мин.принципно в бг,голям заден тампон ,само един ,навсякъде е по 45-50 лева.най интересното ,е че ми ги прави хондаджия :) момчето успя да се оплаче,че с 5 лева минавал само 22 км.в Пловдив,ама е карал само студена,за Д13ка ставаше въпросако те интересува,къде се намира цеха пиши на лични

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...