Jump to content
Kassy

Питане за марка - фтулки на носач.

Recommended Posts

В една тема малко по-надолу писах че ми свирят нещо пак гумите, при това след смяна преди 3 месеца....Днес ходих пак при механиците, вдигат колата и кво да видим: втулките които бяха сменени пак са сдали багажа !!! за 3 месеца около 6000км и то голяма част на извън градско тампоните заминаха и гумите сега пак свирят и ако оставя така нещата сещате се ще какво ще стане.От Варна съм взех предния път частите от Тех И Ко, мисля че бяха делфи, вече не помня, предложете ми нещо друго което мога да закупя, което да ме изкара повече от 3 месеца....Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не си някой джигит да скачаш из варненските ями:blink: делфи уж са читава марка.Относно втулките (където вилицата се държи за носача) вчера си купих такива от косера марка SIDEM 12лв бройката изглеждат добре, имам инфо че не са съвсем измекярски.Утре смятам да ги избивам...Има и друго,в мануала на хонда е показано че трябва да се мажат с някаква силиконова грес,може и това да е причината да се износват толкова бъзо.Обаче не можах да намеря никъде такава грес.

Редактирано от Gergi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втулките ментета излизат около 50-60лв, а оригиналните от "Карада" във Варна са с цена около 88лв :blink: мисля си, че това е най-добрия вариант за теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч не съм толкова безхаберен шофьор, като цяло си пазя колата а и както казах доста от километрите са на извънградско по що годе хубави пътища...мисля че попаднах на няква менташка стока...щото и двете фтулки смених и двете са заминали...и на лявата и на дясната гума...благодаря за отговорите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата мина ли реглаж след като смени втулките ?Ако не ти е регулирана както трябва ги разбива по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглажа си беше направен веднага след подмяната в същия сервиз.След като си взех колата от там, веднага усетих разликата - волана беше по стегнат, усещаше се като картинг колата. Тогава я карах с летните гуми, които бяха изядени малко от вътрешната страна - но след реглажа и смяната свиреха в пъти по малко!Аз не се чудя що са заминали пак, почти съмсигурен че стоката е била некачествена, просто сега питах за друга марка която да избера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш на трите(555) петици или(777) седмици,с тях няма да имаш проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари струват 4 втулки средни ментета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още предния път търсих СИДЕМ, брат ми ме беше посъветвал...но не намерих, във Варна има няколко магазина за японски части мисля да ги посетя в други ден...щом в косера имат Сидем може и от там да взема, макар че все съм си мислел че там е меката на евтиния тунинг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...