Jump to content
Guest JeepersCreepers

смяна на съединител?

Recommended Posts

Guest ALEXANDER 1

ТИ ПОНЕ МАЛКО В ЧАС ЛИ СИ ;);) ТВОЯТА ДА НЕ Е С ВАРИРАЩ КОНТРОЛ НА СКОРОСТИТЕ :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

абе каф ти е проблема аз споделям кво наблудавам иди на майстор да питаш 4е като сваршва съединителя и по4ват да се скасяват скоростите а не да ми расиш глупости !!!!! аз ко съм виновен 4е се скасяват или пък 4е 5та ся на по малко рпм прави пове4е километри?имам и свидетели кото и те ли са луди? аре писна ми от умници като тебе с вариаторите добре 4е са ZNIPER.OMBRE I HRONOS КОИТО ДАВАТ ОТГОВОРИ НА ТЕХНИ4ЕСКИТЕ ВАПРОСИ макар 4е и техните коментари много 4есто оплювате!!!!!!!!!такива като тебе нека си пускат темите за надсвирване кабели и лепенки 4е там вс сте много вещи!!!!!!!!!МОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ЗАКРИЯТ ТЕМАТА!!!!!!!!!!ЩОТО СЕ НАСЛУШАХ НА ВАРИАТОРИ ОБГАЗЯВАНИЯ ЗАКЛИНАНИЯ И ПРО4ИЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

абе каф ти е проблема

<{POST_SNAPBACK}>

проблема ни е, че говориш глупости и то се надуваш като пуяк, слушаш само това, което искаш да чуеш

 

и когато ми обясниш как ще стане така първичния вал на скоростната кутия да се върти на по-високи обороти от коляновия, при 200 км/ч и зацепен (дори и до някъде) съединител, тогава очаквай разумен отговор.

до скоро беше смешен, вече си просто досаден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

абе каф ти е проблема

<{POST_SNAPBACK}>

проблема ни е, че говориш глупости и то се надуваш като пуяк, слушаш само това, което искаш да чуеш

 

и когато ми обясниш как ще стане така първичния вал на скоростната кутия да се върти на по-високи обороти от коляновия, при 200 км/ч и зацепен (дори и до някъде) съединител, тогава очаквай разумен отговор.

до скоро беше смешен, вече си просто досаден!

<{POST_SNAPBACK}>

4Е АЗ АКО МОЖЕХ ДА СИ ГО ОБЕСНЯ ДАЛИ ЩЕШЕ ДА ПИТАМ БЕ?

А И КАТО СЪМ ТИ СМЕШЕН И ДОСАДЕН ЗАЩО ПИШЕШ?А НЕВИЖДАМ С КАКВО СУМ СЕ НАДУВАЛ 4Е МИ Е ЗА СМЕНЯ САЕДИНИТЕЛЯ ЛИ? ИЛИ 4Е СА СЕ БУГНАЛИ СКОРОСТИТЕ?

а ТОВА 4Е СЪМ СМЕШЕН ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ОК ПОНЕ СЪМ ЗАБАВЕН И НЕ ОБИЖДАМ КАТО ТЕБЕ ХОРАТА!!!

А и доскоро имаше доста които им се струвах смешен с моита колица ама ве4е не им се седи до мен на старт!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Стига се дразнихте айде.Има някава мистерия.Колега що не прескочиш до сервиза на Стоян Апостолов,сервиз Хонда по пътя за Меден Рудник.Той ще ти даде компетентен отговор на въпросите след като ти покара колата.После пиши тука какво ти е обяснил и готово.За това пари няма да ти вземе.Ето му и тел:0897 978101-Стоян Апостолов,кажи му пращат ме при тебе,обясни му проблема и ще ти погледне колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

м да може да ида аз се познавам с него ама хи4 не ми пука ве4е квот е такова там 4е са скасили с по 20км кво пук толкова,но ако минавам от там и е отворено аз и без това за клапа 6те питам там може и да му дам да направи едно краг4е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...