Jump to content
plamen101

Въпрос - прекъсване при студен мотор В16А2

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам какви може да са причините от които да прекъсва мотора когато е студен.За сега съм сменил само свещи.От какво може да е и какво евентуално бихте ме посъветвали да сменя или проверя?Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как прекъсва?Ако претриса е за регулаж на клапани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите..Ами значи когато подам газ се получава едно заглъхване и като задържа педала Чак тогажа се изфорсира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах на едно място и ми казаха ,че може да е от делкото.Един приятел е имал подобен проблем но с Прелюд.Сменял какво ли не и накрая вземал друго делко за проба и колата се оправила.Причината била в делкото-(но предърпването при него е било постоянно и на студен и на топъл мотор) Аз си мисля все пак за дистрибуторната капачка.Ако прави конденз или е спукана може и от нея да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ще си поръчам чрез колективната поръчка Дистрибутурна капачка и след това ще споделя за резултата,но ако все пак някой се сеща от личен опит за нещо друго ще му бъда благодарен да се изкаже по темата:blink:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е спукана капачката няма да иска да пали при влажно време,но едва ли ще прекъсва от нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Пламене брат ми изчаквай 5-10 минути сутрин да загрее преди да тръгнеш, нормално е също ако си с АГУ или пък караш с малко бензин от порядъка на 5 литра ( зареждам за 10-тка) !!! Недей купува нищо и не си давай парите за глупости, просто показвай елементарно уважение към колата си и също така може да си видиш клапаните - да ;)

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да бъда оплиут....казваш,че си сменил свещите а те подходящи ли са за твоя мотор?Наще коли си искат хубави свещи с подходящото топлинно число.До сега този проблем съм го имал на 2 коли и се оказа от свещите,които бяха добри!но не с подходящото топлинно число,колата докато позагрееше проявяваше същите симптоми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси все пак за мнението,но винаги съм със зареден до горе резервоар :) и не мисля да минавам на газ защото много си харесвам колата за да и го причинявам:D, а свещите които смених са BKR6E-11 но произведени във Франция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...