Jump to content
ianiovski

Истина ли е това ?

Recommended Posts

дам истина е ,колата е Бургаска а мотора е 600сс ,нормално да няма шанс моторетката :ph34r: Аз се познавам лично с Андрей и колата му е добре направена,около 450 500 коня настройвана е при келеша във Варна.ПП: Скоро ще има дуел моя сивик с/у астрата :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят сивик колко коня е ??? Много ми е интересно разхода на тази астра колко е :ph34r: при нормално каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя сивик не на 1,8 беше 400 коня последно преди да влезе в бокса се караше на 2,45 бара ти прицени :) Аз правих такова упражнение но с мотор SUZUKI GSXR SRAD 750cc ,но ние се гонихме от 60 80км до края на мойта 3та 200 210 и мотора стоеше отзад ,аз карах на 1,8 бара тогава :)ПП: въпросната астра има и клип с ламборгини как му пуска мигач и си подминава :ph34r:

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се чудех дали е истина но щом колегата го потвърди...А пък щом Сивика бие 750сс и то не какъв а Сузуку(за мене най бързите мотори) това е адско постижение :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да същия е клипа,представете си колко добре балансирана е колата щом пича сам си снима и кара :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда наистина много добре е направена тази астра - браво за което.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме гонка Готин Мачо:ph34r: Наистина за мен ще е интересно да се дръпните, чувал съм че човек с астрата е бил супер пич и въобще не се превъзнасял, за което разбира се мога да го поздравя и чакам дръпка с тебе.И Драгича е в тази категория той дали се е заигравал с астрата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да и аз я чакам,лятото ме прецакаха майсторите ,сега се надявам вс да е ок ,утре си взимам нови блок ,ще му пусна едни бутала JE Piston с подсилени специални бутални болтове тва онова ще се добави и дано всичко да е наред по колата . Драго едвали ще дойде до Бургас да се пуска :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво битката с теб е неизбежна :blink: обещал си ми да не ме биеш с много ;) Астрата е брутална,дано се засечем някъде с нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф как ми се кара ако знаеш вече забравих да карам,дано най сетне стане както аз искам и ще дойда обещал съм ,затова дали ще те бия и с колко само времето ще си покаже ,иначе ще бъде много много интересно 2.0 DOHC VTEC с/у 1.6 SOHC vtec :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене никак няма да е интересно ама айде :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Саше колата ми не е чак толкова бавна,едвали ще ми направи големи отсечки :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Саше колата ми не е чак толкова бавна,едвали ще ми направи големи отсечки :dry:

не бе според мене даже ше го биеш с 40-50 метра :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чувал съм че човек с астрата е бил супер пич и въобще не се превъзнасял

Аз съм останал с друго впечатление... ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Саше колата ми не е чак толкова бавна,едвали ще ми направи големи отсечки ;)

не бе според мене даже ше го биеш с 40-50 метра :)
Ебати интригантите ;) А моето Сивиче още малко ще го позасилваме.Вчера му купих нещо,което му липсваше.Ако всичко е по план ще има такива ;) физиономии с пакетче семки в ръчички :)Очаквам с нетърпение битката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попаднах на това клипче, колеги...По принцип е хубаво да се гледат нещата от различни страни. :) Но, евала на Астрата за вървежа.http://www.vbox7.com/play:6efb460d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попаднах на това клипче, колеги...По принцип е хубаво да се гледат нещата от различни страни. ;) Но, евала на Астрата за вървежа.http://www.vbox7.com/play:6efb460d

тази астра изби рибата верно ХОНДА си е ХОНДА ама трябва да признаем неуспорумото астрата си понавървява !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това едвали има някой съмнения ,колата е чук !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драго знае ли човек може и астрата да успеем да уредим!!! (времето ще покаже)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...