Jump to content
Walker Japan

Копчетата на парното,си размениха функциите.Как?

Recommended Posts

Здравейте,както пише в заглавието,имам проблем с копчетата на парното.Карам Сивик 6 генерация хеч и проблема е следния,дано го обясня разбираемо за всички!Когато пусна парното или климатика и го направя да духа към стъклата,започва да духа не към тях,а от центалните въздухотводи,когато е натиснато копчето да духа от централните въздухоотводи,духа към стъклата т.е позициите на всички копчета са размени,работи както трябва само копчето да духа само към краката!Никога от както имам колата не съм отварял таблото и не съм ровил по парното,кажета каквъм може да е проблем аи как да го оправя!Благодаря на всички ;):P П.С. извинете ме ако думата не е Въздуотводи,но не знам как да ги нарека,поне съм разсмял някой от вас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене са разменени откакто колата беше в един сервиз... ама се свиква, явно и ти си посещавал същия майстор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купихме на един приятел 6-тичка и при него са разменени , ако някой намери решение да пише плс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи може да правят маса копчетата или просто да са разменени самите копчета от пренареждане по повод смяна на крушки зад тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми поне при мен,когато я купих колата преди година и нещо всичко си беше наред,но от лятото някаде се размениха,а по колата както казах,не съм свалям табло да слагам крушки,не е била при електри1ари да и правят нещо,почти не е влизал в сервиз та да и правят нещо,просто един ден ми направи впечатления!Айде колеги дайте да го измислим какъв е проблема,утре ако ми остане време мисля да разглобя панела да видя как е там положението! :) А от тази вечер колата направи и друга беля,баща ми я беше карал днес и след като се прибра взех аз ключовете и викам да ида да взема гаджето от работа,давам на контакт,но не мога да запаля,колата няма почтни никакъв ток и не иска да запали !!! Пробвахме с друг,акумолатор и запали веднага!Как така за 30 мин тока изчезна,сега се зарежда моя акумолатор и дано утре всичко да е наред,че какви са тези странни анумалии при мен не знам!Аиде поздрави на всички които,се ровят из форума в 2 часа през ноща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте имал съм подобен проблем виже си масите от акомулатора и бушоните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако акумулатора ти е Монбат всичко може да очакваш от него(лошо). !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих акумолатора,след цяла нощ зареждане и сега чакам да видя,ще изчезне ли тока пак така изведнаж от нищото :ph34r: А по въпроса с парното ма няма да намерим отговор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...