Jump to content
bojeto

Търся си сток ВТИ за Проба (София)

Recommended Posts

хонда сектата аз съм си хондажия :thumbs1: няма нужда от клипче колата е на мой приятел знаеме какво е правено и колко коня е (момчето работи в овардриве имат си дино под ръка)гонката беше от летящ старт от 2ра до 200 съм кола и половина от пред.Хората които ме познават знаят,че за колата си не лъжа!Колата ми има един чип работи на 1.55 бара с леки пикове до 1.6 ;) Аз не мога да разбера ти сега ми обесняваш ,че колата ми не варви толкова колкото всъщност върви така ли стана ? ;):lol: а Про?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е как във форума на Хонда, спорят собстениците на испански и италиански автомобил ;)

:lol::thumbs1: точно за това пожелах да се затвори темата писнало ми е от такива професори ;) да ми обесняват кое колко върви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда сектата аз съм си хондажия :thumbs1: няма нужда от клипче колата е на мой приятел знаеме какво е правено и колко коня е (момчето работи в овардриве имат си дино под ръка)гонката беше от летящ старт от 2ра до 200 съм кола и половина от пред.Хората които ме познават знаят,че за колата си не лъжа!Колата ми има един чип работи на 1.55 бара с леки пикове до 1.6 ;) Аз не мога да разбера ти сега ми обесняваш ,че колата ми не варви толкова колкото всъщност върви така ли стана ? ;):lol: а Про?

A Купрата заводско е на 1.6 бара. При всички случаи чипната е много над тебе коне, близки килограми и много по-добро фронтално охлаждане.Като се замисля може и да си прав, че биеш купрата... АМА ако е чипвана в про спийд, защото от там не е излязла повече от 179 коня ( пробвано е много преди да знаеш, че ще караш Сеат ). Ако е при Келеша....друга бира вече и означава, че си далече от стоков. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърка турбото :thumbs1: няма смисъл да пълниме темата с глупости и без това отдавна замина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е как във форума на Хонда, спорят собстениците на испански и италиански автомобил ;)

:lol::thumbs1: точно за това пожелах да се затвори темата писнало ми е от такива професори ;) да ми обесняват кое колко върви
Taкива, като мен са реалисти, а такива като теб си мислите че знаете нещо за вървящ дизел. Такъв в софията нямате, от сега да ти кажа и да те успокоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за теб само конските сили ли са критерии за вървене ? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво нямаме в София казваш бърз дизел .... има голф 4 1.9 тди 4х4 300+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли модератор :thumbs1: да затвори таз тема най накрая ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за теб само конските сили ли са критерии за вървене ? :thumbs1:

Моя грешка. Една бука съм пропуснал в турбото. VA ;)В случая при дизела... конски сили и нютони, но мисля, че уцелих къде са ви чипвани колите съдейки по реакцията ти. А нещо ме съмнява мисълта, че си решил да си направиш колата казан тунинг. Поне в описанието не си го описал и пак излиза, че лъжеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво нямаме в София казваш бърз дизел .... има голф 4 1.9 тди 4х4 300+

Купрата от клипа иска гонка с голфа ви. Това е официална и сериозна покана. Ще ви се докаже, че не ви е 300 коня голфа, както и купрата с която си се гонил не е повече от 179 коня. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш ни най малка представа къде ми е чипната колата а и няма значение не е никой от известните така наречени тунери подвизаващи се по форумите а не знаех ,че за да ми върви колата тряя да е олекотена :thumbs1: колата ми е с пълен интериор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко ще се разбереме с иво за старт като му дойде времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш ни най малка представа къде ми е чипната колата а и няма значение не е никой от известните така наречени тунери подвизаващи се по форумите а не знаех ,че за да ми върви колата тряя да е олекотена :) колата ми е с пълен интериор

Oтклоняваш въпросите ми един след другм, като до сега на нито 1 не си отговорил. Само с чип ли си или повече? Защото ако твърдиш първото само по-смешен ставаш. Както ти казах, тия тука може да ги лъжеш, ама при мен си ударил на камък.Не ми отговори за голфа, иска ли гонка сКупра 230 коня? Да ви се покаже, че не е 300 коня и няма да бъде никога, следователно нямате бързи дизели там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко ще се разбереме с иво за старт като му дойде времето :)

Ясна работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве,няма ли модератор да я затвори тая тема,че само спамят... по 5 поредни поста! Срамно нещо е,с приказки нестава момчета,отивате някъде и се дърпате:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смешен ? кое ми е смешното ,че ти ми обесняваш колко не ми варви колата ? и ,че е правена сток турбо сток мотор сток кутия в понеделник съм на дино специално ще ти пусна графиката на лично :) да си биеш главата как така само с чип толко много коне :):lol: :lol:смятам темата за приключена :lol: а ти може да продалжиш да ми обесняваш как не е така както казвам :D :D

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смешен ? кое ми е смешното ,че ти ми обесняваш колко не ми варви колата ? и ,че е правена сток турбо сток мотор сток кутия в понеделник съм на дино специално ще ти пусна графиката на лично :lol: да си биеш главата как така само с чип толко много коне :):lol: :lol:

Eми значи не е само чип и сам си признаваш. Само с чип тоя мотор с т'ва турбо не може и 170 коня да удари. Тествано на истинско дино на колела. Aко Купрата е чипвана от гаражния ви майстор... Нищо чудно и аз да я бия в крайна сметка.И ако ще ми вадиш графика от ПОР спийд... Запази си я за себе си и върви лъжи някой друг, че е на колела когато реално мерите на главините. Болшая разлика. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е там не съм фен на златков :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с намирането на VTI-ка. Ще говоря с познат който има ВТИ-ка от Пловдив, ако някой ден има път към София да го свържа с теб. Аз съм се пробвал с него и е много коректен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси успех и на теб само за инфо ВТИ съм намерил вече не е сток но ще ми свърши работа да ме свали на земята :) Поздрави на всички Извинявам се още един път за отворената тема моля да ми простите :lol: До скоро пък кой знае може да се завърна със х22 в 5г хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия тука може да ги лъжеш, ама при мен си ударил на камък

Ей кой беше ти, че ще викаш на колегите тия, а? .Като ти четях постовете в спрялата ти тема беше по - нисък от тревата, а сега "тия" ще вика на хората. Заедно със спрялата си алфа ли кораб ли е не знам какво е въръви и си пълни форуми, достойни за твойто ниско височество.За теб важи това - "Рибите цял живот са расли, въпреки това са малки"Това показваш с твоите коментари. Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия тука може да ги лъжеш, ама при мен си ударил на камък

Ей кой беше ти, че ще викаш на колегите тия, а? .Като ти четях постовете в спрялата ти тема беше по - нисък от тревата, а сега "тия" ще вика на хората. Заедно със спрялата си алфа ли кораб ли е не знам какво е въръви и си пълни форуми, достойни за твойто ниско височество.За теб важи това - "Рибите цял живот са расли, въпреки това са малки"Това показваш с твоите коментари.
"Тия" е бърз подбор на думи който не целеше неуважние в колегите, а просто го написах набързо колкото да визирам масата хора. А колкото до алфата ми. Може да е спряла, но ще мине през теб като бързия влак превозващ нафта. Тогава си помисли си ТИ колко ще си спрял.А за теб важи "На всяко гърне меродия"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли модератор :) да затвори таз тема най накрая :lol: :lol: :lol:

Има,има. :D Извинявайте, че не ви следя по цял ден Л*****А. Темата е ключ, както всяка втора :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...