Jump to content
Japan_PoweR

За по платен звук..?

Recommended Posts

Значи порачал сам Краино гарне тип: Muffler 100mmИмам и един резунатор на миастото на катализатора. (BOSAL) 70mmв момента тарсиа оште 1 резонатор? които мислиа да го монтирам не много далеч от другиа.според вас ште излезе ли платен звук? и ако не! даите саветПП. не ми работи флекс-таипа.. ползвам ниаква срабска програма и ниамам ниакои букви..предполагам се вижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно вече никои нищо не чете :lol:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%8A%D0%B1%D0%B0то и заглавието някакво такова :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще извадиш супер звук колега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,за да извадиш хубав и плътен звук ти трябват качествени гърнета и резонатори ,които съответно струват мн парички .А с това което си вземал ще получиш що годе приличен звук ,но не толкова плътен .... и все пак какво разбираш под плътен ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от напълно безшумна кола извадих много силен и много плътен звук с едно крайно турско гърне йед и един най-обикновен резонатор на мястото на катализатора :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете темата грамотно написана колега, но чак след като изчетете темите, които вече съществуват по този въпрос!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...