Jump to content
TEHKO

КАТ-НАП-Небивалици

Recommended Posts

Така разбира се вече всички знаят че не може да се мине преглед без да си платил данъка на колата.. уникалноо ии от там нататъка започват небивалиците в НАП.. декларация за автомобил(малко по-късно ще сканирам декларацията)глоби някакъв пълен ужас..в декларацията има място където да напишеш дали колата има катализатор действащ от кога.... :lol: :lol: аз не помня в кат на каналите да гледаха за катализатори и там има друг ужас.. дядото с очалата и вързаната крушка на пръчка който гледа номерата на двигател и шаси ми е объркал номера.......... и какво следва от тук нататък някой ако може да ми каже какво да правя да ходя ли в кат да се разправям за обърканата буквичка с цифричка или спокойно да ходя в данъчното да си плащам глобите и всички други такси и простотии е това е от изпълненията на КАТ и НАП гр.Добрич пс. казаха ми че трябва да ходя да ми оправят номера на шасито в талоните че от там да вдигам скандали и глупости но това не ми го казва някой който разбира а просто човек с идеи :Dколата е д15б2 хеч 92'а и съм изтървал срока за декларация горе долу с 2години ;) но това настрана ясно е че ще се плаща ..

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още има места, където не искат платен данък при минаване на преглед.Но ... трябва да се свиква, че номерът с недекларирането на колата пред общината, за да не се плаща данък - няма да минава дълго време.При което ще трябва да се плати данъкът 5 години назад (давностен период) с лихвите и съответната глоба, което пък от своя страна обезмисля тарикатлъка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло при мен не е от тарикатлък а от не знание и не заинтересованост и тн... та въпроса ми е трябва ли да ходя да си оправям номера на рамата в кат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... говорих (писах) по принцип.Според мен трябва. Все някога може да настъпи момента за сравнение на номерата и може да има още по-големи разправии.Лошото е че няма кого да държиш отговорен за това. Онези (да не кажа какви) от КАТ ще повдигат рамене и ще се ослушват кат пръднали в рейса! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже най-много ти да изгориш за тва че не си проверил и ти. Никога няма да си признаят че те са виновни, та се въоръжи с голямо търпение и не по малко свободни нерви. И моя съвет е да идеш до КАТ за да оправиш създалата се бъркотия. Ако имаш връзка там, използвай я с цялата сила с която разполага :DПоздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже най-много ти да изгориш за тва че не си проверил и ти. .....................................................

За което ми припомни, че и аз не съм проверявал, какво има по колата и какво са писали на талона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много случайно просто договора ми беше на инталянски и бях ходил да ми го превеждат из варна някъде и като писах сега декларацията за данъчното запомних си номера и вместо S наще калъфи написали 5 ;) др седмица ще има развитие че за тази ме натовариха все пак продължавам да събирам мнения и препоръки :lol: за господари на ефира ме замислиха ноо нека да не разгласяваме на всички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен дядото с лампата в КАТ ме кара да гледам, дали номерата отговарят, не за друго ми си счупи лампата на мойта кола и не виждаше какво пише (след бая псувни относно японските коли :D) Огледайте хубаво колеги, че един друг колега беше писал как по грешен ВИН пуснали кола за издирване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха бързо всички да прегледаме талоните да не на издирват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...