Jump to content
west bam

Първи контакт на живо

Recommended Posts

Днес колеги бях много приятно изненадан от един колега и забележете холандец, ето историята:Отивам днес до Еконта ни в Елин Пелин да си взема една стока, имаше двама човека и се наложи да изчакам малко и докато си висях гледам през прозореца някакъв възрастен ми оглежда хондата викам си бре кой ли е този, дойде моя ред излизам аз отвън, и гледам отсреща спрян един черен рекс с 17ки OZ леджерата с два клюнеца отзад, свален с 2 думи просто рекс мания, а вътре човека който ми оглеждаше колата изчакал ме просто неможах да повярвам излезе от рекса и се запознахме значи ако някой знае добре английски без проблем може да комуникира с него, поговорихме си отвори ми капака вътре колектори 4 2 1, интейк, Д16А9 беше двигателя му рекса беше да отбележа с чужда регистрация, обясни ми, че си в купил място с жена си в едно село близко до Елин Пелин, харесва му България и решил трайно да се засели тук, и попътно като минавал налетял на хондата ми и спрял да я види както ми обясни болен на тема хонда е човека на 65 години е но е луд фен на мотор спорта питах го продава ли се господине не никога няма да си продам рекса евала на човека повози ме в рекса варви доста добре, а и звука му е убиец просто, и го настъпва мъжката на пръв поглед леко прегърбен и слаб обаче има тежък крак след като си побъбрихме около час и ми направи кръкче както и аз в мойта си тръгна, пътя ни съвпадаше и на двамата и покарах по него да не ви казвам как го напъваше откъсна ме доста хаха след това намали и като се разделихме свирна и наби аварийни много се изкефих казвам ви колеги, имаше по рекса му стикери на двата прозореца CRX CLUB HOLAND нещо такова докато можах да видя, има желание да дойде на наша среща мисля да го доведа на следващата месецна среща, с една дума срещата ни беше много приятна и реших да споделя с вас колеги :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има такова хора :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега давай го на месечната ще му хареса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав човека. Усещам обаче как скоро ще се прехвърли на CR-V, защото май не е наясно къде е попаднал :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплака ми се вече от дупките, ми ще му кажа взех кординатите му :D печен е много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на CR-V

По скоро и CR-V. Този човек е младеж на 65 години, и едва ли едни пътища ще променят мисленето му и ще се лиши от кола със спортен дух. Жив и здрав да е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в холандия има доста фенове на хонда даже съм ги виждал да си правят сбирки също като нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда е мания, от 10 годишни хлапаци, до 70 годишни песионери. Просото това е краста, мечта (за някои сбъдната, за други не), нужда, а има и фанатици за които е цел на живота. Да е жив и здрав човека, да си бръмка с хонделата и много се кефя, че има такива маняци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може цъкнете го с апарата да го вида тоз рекс :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях Рекса!Бях до Гара Елин Пелин и рекса беше спрял на *ba (да не се праи реклама) И аз го огледах и помечтах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добреее е това е готина новина :rolleyes:, трябва да обмените опит с колегата и да го вземеш на националната :bow: той на ракия ти на трева - дет се вика малко така да улабите :P .Като чета за този фен се замислям колко от тука където се бият в гърдите, че са хондажиии на 65 ще си спомнят за хондите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да проверим след около 30-35г. кой е още из форума... :huh:.Като се видите пак със стария маниак,снимай.Колега west bam,свърши ми въздуха докато ти прочета поста... :lol: .....обикновено се ползват препинателни знаци пич.Май държиш рекорда за най-дълго изречение.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...