Jump to content
sunny

Много силно тропане отпред

Recommended Posts

Здравейте колеги.След смяна тампони на долните носачи отпред,колата след втория ден взе да тропа много силно при неравности,а на паваж при по-ниско скорост направо се чува прекалено силно!Идеи от какво може да е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи вероятно не са ти затегнали долния шарнир,невиждам какво друго може да е! Опитаи да го натегнеш и кажи какъв е резултата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре отивам в същия сервиз да погледнат какво е.Ще пиша за резултат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е рейка. Усещаш ли тропането във волана докато го държиш? Моята предница така си тропаше доста стабилно, отидох в сервиз, казаха ми, че са кормилни щанги, смениха ги и точно след една седмица пак се разтропа по същия начин. Отидох пак и ми казаха, че било от рейката този път и изтупкаха някаква огромна сума за смяната и. Аз не се съгласих, позатегнаха я малко (или поне въртя с ключа някъде по нея, не разбирам много) и се оправи. Вече 4-5 месеца не тропа, но ми казаха, че не може да се натяга рейката до безкрай. В смисъл, че ако пак се разтропа ще трябва да се сменя вече и от тогава насам като видя паваж и се кръстя да не се разтропа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че май пича отново ще сменява тампони, ако майсторите са се пооакали с монтажа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,на моменти се усеща и чрез волана.Но ако се окаже рейка дано не е много скъп ремонта.Поне моята не е хидавлична!

Редактирано от sunny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през сервиза и се оказа,че по окачването и рейката всичко е на 6.Но тропането си остава......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачване, според тия майстори, включва ли амортисьори и биалетки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам 5г хеч няма биалетки.Остават само амортисортите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме подсети, че тук имаше тема за биалетките. Човекът се чудеше, защо на единия носач има дупка за биалетка а на другия не. Отговорите бяха, че може и да има, може и да няма биалетки. Както и да е, успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на шарнир горен носач :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външни кормилни накрайници?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И ПРИ МЕН БЕШЕ СЬШТОТО(ТРОПАНЕ ЖЕЛЯЗО В ЖЕЛЯЗО)И СМЕНИХ;ГОРНИ ШАРНИРИ,ДВАТА НАКРАЙНИКА НА КОРМИЛНАТА РЕЙКА,СЕЛЕНОВА ВТУЛКА(ТАМПОН)ЛЯВА,ДЯСНА И ВСИЧКО ЗАСПА(ВСИЧКО САМ)НЯМАМ ВЯРА НА МАЙСТОРИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...