Jump to content
Radko

На границата на лудостта

Recommended Posts

Сериозно луд е :) И кара доста добре,явно не му е за първи път :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то,че няма да е за първи път е така,но колкото и добър да е не зависи само от него нали разбирате,че има и други участници в движението и то не малко.Като е решил да се трепи,да се трепи,но не и да застрашава живота на много други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че този не е на център въобще :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва да имаш мотор и то такъв подтиква към такова каране.плюс това адреналина е фул до безобразие.като го направиш веднъж организма почва да го търси постоянно.при алпинистите е същото и така.....евала му за карането.не мисла,че застраши нечий живот,освен собствения

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Мина на повече от 5 пешеходни пътеки. Само не казвайте че не е застрашил нечии живот освен своя. Застрашил е доста живот освен своя. Адреналина не го отричам. Яко е. Но алипиниста застрашава само своя живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипове като този ми напомнят колко е кратко разстоянието от живота до смъртта!За пича евала, не са много хората които биха поели този риск :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало не беше кой знае какво, ама послее..... :) Ебаси! Аз с колелото не мога да мина така между тия коли! Мнооого е добър, но само ако имаше късмета някоя от колите съвсем малко да кривне и щеха да му апнат житцето на тоя! :) Ама там хората не карат на зиг-заг по улицата обикаляйки дупките и тоя явно на тва разчита! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кара много яко ,браво на него .това вече е адреналин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До средата на клипа си мислех, че е полуидиот. От там нататък разбрах, че не е полу......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До средата на клипа си мислех, че е полуидиот. От там нататък разбрах, че не е полу......... :)

:D;):):ph34r::) много точно си го написал. ама тоя си е доста добър. имаеше едни моменти кара на зиг заг на милиметри от колите и камионите и то с доста висока скорост, това си е майсторлък, не може да се отрече. абе тези коли не се ли престрояват от една лента в друга, само на право ли карат :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя като го гледам си мисля че не е много добре с главата!Иначе евала,но мисля че просто е извадил късмет на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,късметлия е.Дрогиран,пиян или луд - все тая.Такива теми и клипове според мен изобщо не трябва да има по форумите.Защото подтикват лесно манипулируемите празноглави младежи към мисли от сорта :"Яаааа,ма то много хора го правят,защо пък АЗ да не го направя?" или "Ооооо,ся ше направя още по-як клип,същото,само че с 200...".Не знам кога някой ще проумее че популяризирането на такива неща е вредно и опасно.Защото масово коефициента на интелигентност на хората клони към минус безкрайност.Утре вашето дете може да пресича някъде където някой снима поредния си идиотски експеримент. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Да,късметлия е...

късметлия ама до кога ... то веднъж става:
просто не всичко зависи от теб ... а грешките на другите могат да са фатални за живота ти!
Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този определено няма да закъснява за работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, камерата е широкоъгълна и изкривява малко представите колко близо минава, но все пак е ненормален. Дано като си отива да не вземе никой друг с него. Някой път "баба ти Наташа" или "леля ти Ваня" ще реши да смени лентата без мигач и ... ;)

Редактирано от manch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее не тоя е не човек кефи ме много ама много той не е луд просто е много добър ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее не тоя е не човек кефи ме много ама много той не е луд просто е много добър :lol::D

Колкото и да е добър няма никакво оправдание да кара така в града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не му е ясно, че ако падне немогат да го съберат. Вярно че кара много добре, но представете си че излезе някой пенсионер на пътя, с някоя ладичка ( все пак Русия), какво ще стане незнам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е, но това не прикрива факта, че е абсолютен идиот!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Ghost Rider не го слуша главата.... http://www.youtube.com/watch?v=7zw5osAveqs...feature=related

Редактирано от Тавариш-Басов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=Oj0IvABYVKc...player_embeddedМа май и тоя се е наиграл като гос ридера.КОфтито е за другия участник от пътя остава травма за цял живот :D Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...