Jump to content
Two

За игрите с "лесните пари"

Recommended Posts

Всички сме гледали предавания с тъпи задачи като "4 буквено животно ,без буквата А" печалбата се увеличава 400 лева ,600 лева ,1000 лева ,2000 лева...я колко са лесни тия пари.Обаждаш се и какво чуваш "за малко да успеете ,опитайте пак".Е аз не ги играя,но все пак....имали някой спечелил от тези игри.Все печелят хора ,но кои ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Печелят, що да не печелят. Обаче печели най-вече предаването. До колко знам има един брояч пред тях и показва колко са обадилите се. Когато се обадят 1000 човека да речем 1000 лв. те тогава дават 100 лв. Ако се обадят 5000 човека/лв. дават 500 лв и так. Що да не спечели някой? Но кой е той.........това е друг въпрос. Според мене има и менте играчи да вдигнат интереса :D Като например думата "кибри*" и той вика "кибик"! :D И те така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе печелят друг път!Как пък все познават отговора секунди преди да свърши предаването а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятелка спечели два пъти. Един път 1000лв., втория не знам... :D Стига параноя, печели си се. Просто MonsterOOD е близо до истината - когато натрупат нужната печалба ти дават част на теб... т'ва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капан за наивници, колкото се печели и от комар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако сте гледали господари на ефира те имаха едно предаване за тези игри може не всички да са менте но повечто са 80% според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мои авер спечели от такова предаване преди 1-2 години 500 лв

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е късмет приятели това си е комар,Един приятел спечели 800лв и си купи джанти за кола :) и аз съм пробвал ама си останах с с 40лв сметка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капан за наивници, колкото се печели и от комар!

И аз съм на това мнение! Печелил съм от нова телевизия още ехееееее........... годините от които нямам много спомени.. шорти,фланелка и шапка,които бяха размер доста над моя ... имах опит и с глобул ,но освен смс за сметката нищо не получих! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен си е мушенгия,и аз разбира се съм пробвал няколко пъти,но никога нищо не съм спечелил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е,че парите не си ги вадят от джоба,а се трупат от наивници.Въпросът е дали печелят "техни"хора или случайно подбрани.Въпреки че съм много скептично настроена относно тези игри,имам познат печелил 1800лв.от една с всеки десети обадил се,май по нова тв,не съм сигурна.Дори имам познат печелил от тотото кола;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измамници мръсни са тия :ph34r: Лично съм виждал ,как става...Вербува ме водещия да печеля едни награди... и се навих :ph34r: Интересно ми беше да разбера,какво-що се твори в тия среди... Барнах го с кайпа и реших да го пробвам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...