Jump to content
Mavzolei

България - Турция - Кипър

Recommended Posts

Някои пътувал ли е по този маршрут с кола? Да сподели ако може,какви документи са необходими за безпроблемно преминаване. А пък и полезни съвети ако има:P

Редактирано от Mavzolei

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година бях в Анталия и питах за ферибот до Кипър.Правеха се че не ме разбират нито на английски, нито на немски,а като питах другия ден на турски ми обясниха на руски :D , че може ама само до турската част. :) Чух се с един приятел в Кипър, че можело вече без проблеми, ама до края на деня трябва да се върнеш в турската зона, те това е от мен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се връщам?До колкото знам можеш да караш 6 месеца с БГ номера в Кипър. Все пак си е държава от евросъюза. Ферибот от Гърция е много скъпо а и не качват хора отделно и самолетен билет. През турция ще е по евтино. Но не съм пътувал от там и за това всяко мнение по въпроса би било от полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази пролет се върнах от Кипър там имаше едно момче от Бургаз с кола вкарана от Турция разправя че имал големи проблеми докато си вкара колата.Големи разправии отначало му е отнели след това ходене из посолства и минестерства с 300 зора я взел.Но я караше нелегално и каза че по евтино ще му излезе да я остави отколкото да плаща глобите като излиза.Проблема е че кипърците се заяждат също има значение от кои пункт ще влезеш казват че през Фамагуста по-малко проблеми правели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...