Jump to content
red_devil

има ли разлика в ангелски очи

Recommended Posts

Момчета купих си ангелски очи от седан 5генерация,за хеч 5та има ли проблем мериха ги с ролетка казаха че ще станат помагайте ако знаете нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да станат. Ако продавача ти е казал, ще станат - не се учудвам - гледал е да ти ги набута.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

непасват да ще получиш гаднички фугички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото съм запознат тези са седан си стават само за седан, хеча и купето са с еднакви предници. За задниците не съм сигурен, но те са вън от въпроса точно сега. :thumbs1:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре,обяснете ми каде е разликата мерихме ги,на дължина от купето еднакви несъм ги купувал от магазин...а от познат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти е познат най лесния начин е да ги пробваш на твоята кола и ще видите !незнам какво му се чудиш толкова работата е за 25-30 мин успех :thumbs1::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ти обясняваме, като си си навил на пръста че ще стане, няма сми да те разубеждаваме. Като тестваш ще видиш как ще стоят и дали те кефи така, и ще решиш какво да правиш :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от седан на хеч няма как да станат,на седана мигача е по дълъг от на хеча.от хеч на седан стават но остава около 2см. фуга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега се сетих ->Има едни нови модели с едни черни капачета които се слагат отстрани аз съм с такива и маи и за хеч и за седан стават (Ако са този тип ще станат.)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в какво се забърках....Поне възможно ли е малко да станат...Щото на един приятел купето има същата марка само че са тъмни а й май на хеча не стояха перфектно или просто се заблуждавам щото на мене ми се иска да станат :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мериха ги по неговите...

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне възможно ли е малко да станат

Това е като малко бременна - или стават или не. Тествай ги и виж за себе си. В крайна сметка от познат си ги взел, едва ли е такъв душманин, като му кажеш - не стават, ще си ги вземе обратно и така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То фуги винаги ще има. За хеч и купе са еднакви за седана са други... вече ако има някакви нови модели с капачета както каза колегата K1r1L може да станат. Пиши след като ги пробвате да видим какво е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ама неразбрах за какви капачета говори Колагата КИРИЛ ако може да ми обясни а утре вечер ще пиша кво е станало...Момчета дано станат че съм отчаян надявах се да си имам ангелски очи а то какво ще излезе...По добре да не излиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години имах такива фарове. Бяха поръчани за хеч, пък дойдоха с някакви гумени уплътнения, които допълваха към калника.

От началото много ме дразнеше, после ми мина. След като се скъсаха тия гумени капачета се ядосах, лепих ги какво ли не правих. Накрая фраснах единият фар и така приключих с тях и въобще вече не ми пукаше !!!

 

ето как стоят към калника фарове за седан със капачета:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де гледам ти хондата и то е ясно че фаровете малко са по къси а ти имаш хеч като мойта какви са тогава тези?А й ако найстина са по дълги да седана значи трчбва да ми стоят добре като гледам снимките на червената хонда ама ня смисал да говоря утре ще разбера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега драсни да видим какво е станало и приложи снимки за да може да ти се дадат съвети някакви ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги фаровете станаха перфектно много са красиви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че са си за моята кола,а и всичко стана благодарение на Пламен много съм му благодарен!Положи доста усилия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак при Пламен си бягал :) хаха да е положил колко да е положил 30 минути сваляне и качване на двата фара :) иначе Честито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наложи се ходих до едно място ама ме върнаха и реших да му се обадя...Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видим хондата с новите дзъркели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обяснете ми как точно да кача снимката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми наи лесния вариант е да качиш снимките с снимка .бг и да ги поснеш тук :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...