Jump to content
Ангел Чохлев

избор на Civic

Recommended Posts

Спрял съм се на модел Civic, разгледах доста обяви и си изградих мнение, за това какво точно търся. Но все пак искам да се допитам до феновете на тази марка за съвет коя е най-сполучливата модификация на модела (бензинов хечбек или седан). Това което най-много ме интересува е двигателят и годината на производство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та , 5-та , 6-та , 7-ма генерация ? Дай повече инфо какво си харесал, за да ти се даде мнение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей frisko,спрях се на тази кола Honda Civic и се чудя да ли ще направя добър избор, ако я взема.

Редактирано от Ангел Чохлев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей frisko,спрях се на тази кола Honda Civic и се чудя да ли ще направя добър избор, ако я взема.

Тая кола е 1,4 iS,90 коня,а не 101,както е написано,аз поне такава 101 коня не съм виждал......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей frisko,спрях се на тази кола Honda Civic и се чудя да ли ще направя добър избор, ако я взема.

Тая кола е 1,4 iS,90 коня,а не 101,както е написано,аз поне такава 101 коня не съм виждал......
Има дизели по 101 к.с., но както каза колегата такъв бензин няма.Иначе това е 6та генерация, т. нар. англичанки (защото се сглобяват в Англия). Имай предвид, че дизелите са с двигатели на Ровър, а не на Хонда. Иначе лично според мен (ако е бензин) 1.4 е малко малък двигател за такова купе, но като се качиш и я покараш ще си прецениш сам. Във форума има изписано доста за тези коли, но ако те интересува нещо по-конкретно - питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво точно търсиш,но според мен 5ген civic седан 1.6 е доста добра кола.Според мен по добра от англичанката която си харесал.примерно Седан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ще ползваш колата.Ако ти трябва нещо здраво,икономично и практично,колата на която си се спрял е именно това.Ако си търсиш нещо с повече динамика и по малко пространство,седан 5 или 6 генерация биха ти свършили чудесна работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...