Jump to content
italianeca

Интересен проблем с имобилайзера

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 2 дни имам следния проблем. Ставам сутринта, тръгвам да паля колата да ходя на работа и индикатора (зеленото ключе) на таблото за имобилайзера мига постоянно и няма палене. И така пробвам няколко пъти докато спре да мига и запаля колата. Някой имал ли е същия проблем и между другото не знам дали е от значение и дали има връзка но това стана на другия ден след като бях оставил колата да ми монтират аларма. Обаждах се и на тях но те ми казаха че няма връзка вградения имобилайзер с алармата. Тя била вързана към бензиновата помпа. Дайте някакви идеи моля :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си пластмасите около волана и виж дали там не са разместили четеца (около контактния ключ е).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги, а дали е възможно проблема да идва от слаб акумулатор ?!? И въпреки всичко исках да разбера дали след слагането на алармата е възможно да са объркали нещо по токовете на колата, защото преди това проблеми с имобилайзера нямах никакви. От там по телефона ми казват гадовете че нямало връзка слагането на алармата с вградения имобилайзер ?!? Вие сте ми надеждата колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...