Jump to content
atoma

Expander Магнетизатори

Recommended Posts

Здравейте колеги,мой приятел ми показа "туй" чудо на техниката и дори обмисля да си го купи, та идеята на евентуалната бъдеща дискусия е: Има ли ефект от това нещо или е поредния рекламен трик на някой да изкара пари на гърба на някой друг. Как евентуално биха действали магнитите на горивото и въздуха.Аз лично не вярвам в това чудо, и бих искал да чуя и вашите мнения за и против.Поздрави.пс: темата ми не е с цел реклама на даден продукт или сайт.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното"чудо" на техниката!!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez::honda::) благодаря на колегата, ще му покажа и другата тема да види преди да си даде парите за глупости.пс: може да се бие катанеца на тая темата явно всичко е казано по темата. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-лесно да се вложат малко пари в свещи, кабели, филтри и масла, за да се получи икономия на гориво и подобряване работата на двигателя?Последно бях отворил една такава "чудесия", дето с мушкането в запалката щяла да започне да икономисва гориво. Вътре се оказа прост кондензатор. На базата на какво се получава икономия не разбрах. Вероятно разчитат на плацебо ефект :) - да живееш в сладката заблуда за нещо и да си вярваш, естествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак, ако френда ти ще си купува, в ибей са по 1 евро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:fun::) :) ;) То това братче за 60 лв направо кара колата да лети лети, намалява вредните емисии до 80% :hondarulez::honda: :honda: :honda: и аз се чудя тея хора за ко се мъчат с тея турбини ;) две такива и 32% по - мочен двигател с 30% по - бързо ускорение и максимална с 28% :fun: , смятайте ако се постави на някоя б18, а да не говорим на нсх :fun: .За да работи на 100% трябва да се изпозва и от онея фърчилатори с перчици къде ги слагат отпред на тръбата за въздуха и вдигат мощност :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси мамата направо си махам турбината и слагам тая работа хем ще олекотя хем пак ще е бегачка ахахахаххахах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна простотия е, а опитите с тази идея да се правят парички от канарчета не са от вчера! Откриите фирма. Започнете да произвеждате и рекламирате някакъв нечуван дори и от извънземните продукт, който уверява, че ще спести пари на потребителя - това е ключовото - спестяване, пари. Използвайте много технически термини в теорията, която трябва и да звучи много правдоподобно, ако искате да обсебвате много "умове", и може да изкарате много пари от човешката наивност! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах ако не друго поне темата става за забава :) Моя приятел след всичко изписано и изчетено от предишната тема и тази се отказа да купува такива неща, както му и казах, че ще стане. Благодаря за мненията ви колеги.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле като ги гледам тези % дето ги дават това нещо е като малко компресорче :D)) :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...